lekarz Zofia Kołtowska

Psychiatra

Bardzo dobry kekarz , jako meżczyzna sam korzystam z pomocy Pani doktor. Wczesnie korzystala znajoma , ktora byla w trudnym polozeniu swojej choroby / wczesnie wykryto u niej nowotwór. W wyczekiwaniu na wynik , zycie jej zamieniło sie w koszmar nie mogla dawac sobie rady , wizyty u roznych lekarzy okazaly sie wielka pomylka - dopiero wizytu u Pani Kołtowskiej okazały sie przynosic pożądane rezultaty. Skoro tak to i z tych prad zaczela korzystac moja kochana żona , nie mielismy łatwo wiele problemów życiowych min. potężne długi z ktorych wyszlismy ...

Bardzo dobry kekarz , jako meżczyzna sam korzystam z pomocy Pani doktor.
Skoro tak to i z tych prad zaczela korzystac moja kochana żona , nie mielismy łatwo wiele problemów życiowych min. potężne długi z ktorych wyszlismy , po drodze śmierc dziecka ncórka umarła w wieku 5,5 lat na chorobe nowotworowa .Mówią ze czas leczy rany to nie jest orawda a dlaczego ,po czasie wszystko zaczeło sie odbijac na psychice żonka zaczeła mi mdlec na rekach itd.
Dzisiaj pieknie małzonka funkcjonuje była i jest wsaniała , dlatego i mój wybór był stosowny co do tego lekarza , ponieważ widziałem efekty przez lata Pani Doktor i ja sam biedny żuczek dzisiaj tez dobrze sie czuje . Jeżeli komuś zakeży na zdrowiu- polecam

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Gorzów Wielkopolski"?

Prywatny Gabinet Psychiatryczny

ulica Dworcowa 13
NZOZ Szpital im. R. Śmigielskiego
ulica Szpitalna 5
66-440 Skwierzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarza Rodzinnego"
Piłsudskiego 8
66-530 Drezdenko