Zofia Kotlarska-Moroz

Lekarz rodzinny

2,9
2,7
2,7

Doktor opryskliwa, brak zrozumienia, chęci pomocy. Wystawienie skierowania na badania stanowi problem, bo po co "można iść prywatnie". Nie polecam!

Jak dla mnie spoko lekarz. Nigdy nie odmówiła przyjęcia. Nigdy nie odmówiła badań. Kieruje do specjalistów tak jak trzeba. Nie zmyśla chorób i nie bagatelizuje

Pani doktor cudowna! Serdecznie polecam, nie śpieszy się,przemiła,wszystko tłumaczyserdecznie polecam

Omijać szerokim łukiem po raz drugi doktor wystawiła błędna diagnozę przepisała złe antybiotyki i już pół roku mecze się z choroba która powinna rozpoznać za 1 razem ( takie słowa usłyszałam u lekarza prywatnego ) mało tego błędny antybiotyk dostał tez mój brat dosłownie potraktowano nas jak króliki doswiadczalne. Dodatkowo zostałam wyzwana przez doktor od „problematycznych” czekając w kolejce na umówiona wizytę i prosząc o skierowanie uprzejmość pierwsza klasa ! Jakby tego było mało doktor panikuje w trudnych i nagłych sytuacjach nie polecam nikomu !!!

Polecam. Pani doktor wszystko tłumaczy, nie śpieszy się, nie ma problemu ze skierowaniem, czy receptą.

Zawiodłam się na pani doktor. Pewnego dnia złapał mnie straszny ból brzucha, nie do wytrzymania, poszłam wtedy do przychodni z nadzieją ze mi pomoże ( a jak nawet nie to ze mnie gdzieś pokieruje) ale niestety rozłożyła ręce tłumacząc się ze ma za dużo pacjentów i ze się nie wyrobi do 18 mimo że był to nagły przypadek , ozostala niewzruszona. Doktor choruje na znieczulice

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani. Jeszcze nie zdarzyło się, aby postawiła mojemu dziecku prawidłową diagnozę. Za każdym razem słyszy ,,straszne bulgotanie'' w oskrzelach i wypisuje bardzo silne antybiotyki. Po wizycie u Pani Doktor, jedziemy do lekarza prywatnej praktyki, gdzie okazuje się, że oskrzela są czyste i dziecko ma zwykłą infekcję wirusową.

Niestety nie polecam tej pani. Jest pierwszym lekarzem na którym dość porządnie zawiodłam się. Byłam bardzo poważnie chora i pani doktor nie zgodziła się mnie przyjąć traktując przy tym jak śmiecia i wydzierając się, że nie będzie traciła swojego cennego czasu. Cóż, dzięki braku pomocy ze strony tej pani znalazłam się w szpitalu. Zdecydowanie nie polecam.

przepisuje recepty na leki z wyższej półki,a nie każdego stać na drogie leki.

przepisuje recepty na leki z wyższej półki,a nie każdego stać na drogie leki.

konkretna, prowadzi prawdziwy wywiad choroby, szuka metod zapobiegania chorobom a nie tylko je zwalcza