Zofia Łukowiec

Neurolog

2,4

Lekarz,który porządnie przeprowadza wywiad i badanie pacjenta( -stara szkoła,która mówi,że wywiad jest najważniejszy). Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentowi. Jeżeli jest potrzeba to daje skierowania na dodatkowe badania typu badanie krwi czy rezonans magnetyczny. Polecam.

Tak niekompetentnego lekarza nie spotkałem jeszcze nigdy, pomijając fakt że trzy razy wychodziłem z gabinetu bo było w międzyczasie inne badanie, to brak kultury oraz inne odzywki powinna zostawić dla siebie. Badanie wykonane ogólnie rzecz biorąc tragicznie, a wysunięte wnioski nieadekwatne do mojego stanu zdrowia. Moja znajoma która jest pielęgniarka zaraz po studiach więcej orientuje się w temacie niż Pani doktor. Dzięki Bogu są jeszcze inni lekarze. Radzę szukać innego specjalisty bo u tej pani stracony czas i ryzyko utraty zdrowia gwarantowane.

Totalna porażka,jakby Pani Doktor za karę wykonywała swój zawód.Na wstępie miała pretensje,że wógole do niej przyszłam,że ma dużo pacjentów i nie ma czasu,potem z wielką łaską przystąpiła do badania.Podzielam wcześniejsze opinie,zarozumiała osoba,brak życzliwości i zrozumienia dla pacjenta,który w końcu przychodzi do lekarza z nadzieją,że pomoże przywrócić zdrowie.

Jeżeli fachowość Pani doktor wyraża się tym, że przyjmuje po dwóch pacjentów na raz to tylko pogratulować. Jeden ma siedzieć przy oknie patrząc na ulicę a drugi ma się rozbierać do majtek. Bareja nakręciłby niezłą komedię. Pacjent jest traktowany przedmiotowo. W międzyczasie personel medyczny wchodzi do gabinetu, otwiera szeroko drzwi bez względu na to, że pacjent jest w bieliźnie. CHAOS, CHAOS

Jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty u Pani doktor, gdyż poświeciła mi wiele czasu, cały czas była ze mną w kontakcie, przeczytała mój wynik, nastepnie dała od reki skierowanie na rehabilitacje, rezonans magnetyczny. Bardzo polecam wizyte u Pani neurolog. Uważam, że podejście Pani doktor było profesjonalne. Widac, że to lekarz z powołania. I osobiście dziwie sie poniższym opiniom. Zdecydowanie NIE ZGADZAM sie z nimi.

Beznadziejny lekarz,który traktuje pacjenta jak zło konieczne.Zostałem potraktowany przez tą Panią dokładnie tak samo jak Pan,który się wcześniej wypowiedział.Lekarka w ogóle nie słucha pacjenta,jest zarozumiała i bardzo nieuprzejma.Nie udziela żadnych wyjaśnień do przedstawionych jej badań.Szkoda czasu na wizytę w niczym mi nie pomogła.

Spotkanie z Ta pania bede wspominal dlugo . Bylem na badanich w WOMP. Na wstepie pani powiedziala zebym sie nie odzywal , ona mowi . Podnosila glos , ze przychodze 20 min przed koncem jej pracy . Na koniec powiedziala , ze mam przyjsc nastepnego dnia!!! Nie polecam , radze omijac ta pania

Nie polecam , radze omijac ta pania

Świetny lekarz.Podchodzi do pacjenta z sercem.

Świetny lekarz.Podchodzi do pacjenta z sercem.