dr n. med. Zofia Michalska

Choroby zakaźne, Hepatolog, Internista

Bardzo wysoka kultura osobista, ogromna wiedza, życzliwość i dokładność.Baaaaardzooo Polecam!

Bardzo wysoka kultura osobista, ogromna wiedza, życzliwość i
dokładność.Baaaaardzooo Polecam!

Bardzo kompetentny lekarz. Dokładnie tłumaczy, na czym problem polega, potrafi zdecydowanie doradzić sposób postępowania przy chorobie, sprawia wrażenie osoby pewnej swojej diagnozy. Optymistka, czyli zawsze znajduje nadzieję dla pacjenta, nigdy nie zostawia pacjenta samego w chorobie - można dopytywać bez końca o chorobę, na pewno wyjaśni w sposób zrozumiały dla zwykłego cżłowieka.

Mam poważne schorzenie wątroby. Do Pani ordynator chodzę od 9 lat ale odkąd dowiedziałem się że Pani ordynator przyjmuje prywatnie i na dodatek mogę napisać opinie nie zwlekałem by poinformować ludzi szukających najlepszego specjalisty chorób wątroby.Dzięki determnacji Pani doktor doboru odpowiedniego leczenia mogę w miarę normalnie funkcjonować.Pani doktor mimo mojej beznadziejnej zdrowotnej sytuacji nie przekreśliła mnie wspierała duchowo i medycznie, starała się naprawdę bardzo. Jestem człowiekiem zamożnym próbowałem różnych środków , preparatów zagranicznych które sobie ściągałem .pani doktor ani razu mnie nie odtrąciła wręcz przeciwnie za każdym razem jak przychodziłem z garścią leków zagranicznych doktor nie odtrącała mnie tylko mówiła"może Pan spróbować to i tak nic nie da ale nie zaszkodzi" lub"niech Pan tego nie próbuje ten skład leku może Panu zaszkodzić".Dla człowieka ratującego się i szukającego deski ratunku wszędzie to bardzo dużo, przecież doktor mogła mnie z gabinetu wyrzucić, zawracałem jej głowę czymś co i tak na własną rękę brałem.A doktor tylko mówiła ze biorę to na własną rękę że ona może tylko powiedzieć czy to nie
zaszkodzi bo pomóc raczej nie pomoże.Doktor Michalska to człowiek anioł bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o wątrobę wiedza po prost niesamowita a i podejście do człowieka ciepłe, ludzkie i ogromna cierpliwość.Polecam ogromnie.

Polecam tego lekarza. Od razu widać, że doskonały specjalista z ogromnym doświadczeniem. Świetnie tłumaczy. Lekarz z powołania!!!