lek. dent. Zofia Oleradzka

Początkowo wydawało mi się, że Pani Doktor jest świetna - bardzo sympatyczna osoba, nowy ładny gabinet. Przez dłuższy czas byłam pacjentką dr Oleradzkiej, leczyłam parę sporych ubytków. Jednak po pewnym czasie, wszystkie te zęby, które leczyłam u Pani Doktor zaczynały się psuć ponownie i to jeszcze poważniej. Obecny dentysta dziwił się, że zęby które wymagały leczenia kanałowego były tylko umartwiane i prowizorycznie łatane, kanały zostawione bez leczenia. Muszę więc powiedzieć, iż z mojego doświadczenia wynika, że Pani Doktor, przyjmując na NFZ, powierzchownie podchodzi do problemów, chcąc jak najszybciej i jak ...

Muszę więc powiedzieć, iż z mojego doświadczenia wynika, że Pani Doktor, przyjmując na NFZ, powierzchownie podchodzi do problemów, chcąc jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem "uporać się" z pacjentem.

Miła kulturalna osoba w czystym nowym gabinecie to miód dla tych, którzy tak się boją dentysty.

Bardzo sympatyczna pani stomatolog. Leczy bez bólu. Atmosfera w gabinecie jest świetna. Jedyne wady to to, że pani Oleradzka czasem zapomina o umówionych wizytach (kiedy np. planuje swój urlop) i to, że nie wyrywa zębów (ja tego problemu nigdy nie miałam, ale wiem, że niektórzy pacjenci skarżą się na to). Jednak ogólna ocena jest pozytywna. Polecam panią Oleradzką wszystkim, którzy boją się dentysty. :)