lekarz Zofia Owczarek

Jest świetna, od małego mnie leczy i zawsze trafnie. Żaden lekarz u którego byłam nie miał takiego podejścia jak ona. PS. Nie jestem podstawiana.

PS. Nie jestem podstawiana.

jedyny minus to to ze zawsze sie ciezko dostac i tylko to jest jedno male ale , polecam bardzo pania doktor zaznaczam nie jestes podstawiony do napisania tego co teraz napisze , jest moim lekarzem rodzinnym od moich narodzin an ten swiat od zawsze trafia z diagnoza i zawsze mnie skutecznie wyleczy przykladem jest obecna moja forma zdrowia jak wiadomo obecnie panuje pelno chorob wszystkie przychodnie zawalone nawet calodobowa i niestety dostalem sie do innego lekaza doastalem antybiotyk i nic nie pomaga dzis sie nareszcze dostalem do pani doktor i jak zwykle gdy tylko wchodze do gabinetu sam od siebie mowie wkoncu porzadny lekarz a nie znachor i co sie dzis okazalo jak zwykla zapytala co sie dzieje i jak zawsze omawiam jej poczatek choroby do dnia kiedy do niej trafiam tzn jakie leki bralem co kto przepisal itd itp i jak zwykle prosi sie rozebrac trzy dotkniecia stetoskopem usiech i diagnoza klujemy czyli 10 zastrzykow wziewne leki i nebulizacja w przychodni napisze lkrotko odkad jak zachoruje i trafiam do innego lekarza to na 10 moich zachorowan 2-ch lekazy potrafilo nie wyleczyc a 8 prob zawsze szlo na minus i jak zawsze pomogla mi pani dokto zofia :P polecam kazdemu dobra fachowa konkretna zawsze mowi co jest i nie owija w bawelne pozdrawiam pania doktor i wszystkim zdrowia zycze :P

Cudowna Pani doktor. Wiele razy pomogła, gdy inni lekarze zawiedli. Zawsze profesjonalnie pochodzi do każdego pacjenta. Mój synek nawet powiedział, że ją kocha !

Może i ciężko się do niej dostać lecz nigdy mojej rodziny nie zawiodła sympatyczna troskliwa. W każdym calu zna się na swojej pracy. Lekarz z powołania

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi wszystko wytłumaczyć i dobrze zdiagnozować chorobę A NIE JAK INNI. Bardzo polecam

Pani doktor wyróżnia pacjentów.. Jest niesprawiedliwa

Pani doktor wyróżnia pacjentów.. Jest niesprawiedliwa

Przemiła Pani doktor z wyjątkowym podejściem zwłaszcza do dzieci.Potrafi szczegółowo wytłumaczyć chorobę i omówić jej leczenie.Naprawdę polecam tę pediatrę w 100%.Wielki mega pozytyw!