lek. med. Zofia Polakowska

Dermatolog

Laseroterapia super , juz po pierwszym razie widze poprawe skory . Moge bez problemu polecic kazdemu

Dawno nie byłam u tak współczującej i ciepłej Pani Doktor. Słucha i dopytuje o każdy nawet najmniejszy szczegół. Polecam gorąco!!!

Wszystko super. Obsługa na najwyższym poziomie. Uwielbiam cały zespół PP Beauty Clinic, nie ma drugiego takiego miejsca w Gorzowie! Gorąco polecam!

Wizyta u Pani Doktor była dla mnie nie tylko leczeniem dermatologicznym, ale także edukacyjnym doświadczeniem. Gorąco polecam tego dermatologa każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości opieki skórnej opartej na profesjonalizmie, empatii i skuteczności.

Pani Doktor wspaniale się mną opiekuje, terapia przynosi ogromne rezultaty, a z każdą wizytą jest coraz lepiej

Efekt końcowy leczenia przerosl moje oczekiwania co tylko potwierdza pani doktor jest godna polecenia. Wszystko na najwyzszym poziomie w super nowoczesnym gabinecie

Wizyta przebiegła komfortowo i bez zarzutu. Dzięki diagnozie Pani Doktor moja sytuacja poprawiła się w mgnieniu oka. Jestem bardzo zadowolony!

Pani doktor wysłuchała wszystkich obaw oraz potrzeb po czym zaproponowała najlepsze możliwe leczenie mojej dolegliwości. Pełen profesjonalizm oraz przede wszystkim zaangażowanie którego brakuje w dzisiejszych czasach :)