lekarz Zofia Polańska

Laryngolog

Polecam serdecznie Panią Laryngolog Z. Polańską. Zgłosiłem się z okropnym bólem ucha. Pani Dr dokładnie i delikatnie zbadała uszy, stwierdziła zapalenie i zleciła odpowiednie leczenie, naświetlania, po których wszystko szybko ustąpiło. Słuch też poprawił się, co jest dla mnie bardzo ważne, z powodu mojego zawodu. Tak szybka i skuteczna pomoc tuż przed Świętami okazała się najlepszym prezentem jaki mogłem otrzymać. Dziękuję za to wspaniałej, kompetentnej i przemiłej Pani Doktor i życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Michał B.

Pani Doktor Polańska to znakomity laryngolog. Wiem co piszę ,bo leczyłem się w Holandii, Niemczech bez efektów. Trafiłem do gabinetu Pani Doktor z silnym bólem głowy, katarem tak uciążliwym, że nie byłem w stanie normalnie funkcjonować do tego jeszcze szumy w uszach i coraz gorszy słuch. Zastosowane leczenie, zabiegi przyniosły rewelacyjną poprawę. Już po tygodniu byłem zdrowy, wróciły chęci do życia i pracy. Pani Doktor jest świetnym specjalistą, jest przy tym bardzo subtelną, cudowną osobą. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim poszukującym naprawdę dobrego laryngologa! Pozdrawiam serdecznie – wdzięczny pacjent.

Pani Doktor Polańska to jedyny laryngolog,który naprawdę mnie wyleczył. Dziękuję serdecznie - naświetlania,zabiegi laserowe bardzo mi pomogły. Jest super,oddycham wreszcie z ulgą,słuch wrócił do normy bez faszerowania mnie antybiotykami,sterydami... Pani Doktor jest bardzo kompetentna sympatyczna i z dużym doświadczeniem. SERDECZNIE POZDRAWIAM I GORĄCO POLECAM!!! Jerzy W.

No niestety nie moge napisac pochlebnej opinii,Pani doktor owszem zbadala i byla mila ale za 130 zl wypisala mi wode morska i cirrus do kupienia bez recepty, spodziewalam sie bardziej wnikliwej porady i sposobu leczenia... ropa leje mi sie z nosa i plynie po gardle a tu zadnego wymazu, skierowania na przeswietlenie.... szkoda bylo isc...:( nie polecam.

Naprawdę świetny specjalista. Ma bardzo dobrze wyposażony gabinet przy ul. Planty 16c w Kielcach. Przyszedłem totalnie głuchy i Pani Doktor specjalistycznym urządzeniem całkowicie i bezboleśnie odblokowała mi uszy. Poczułem się od razu jak nowo narodzony. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Pozdrawiam Panią Doktor Polańską i szczerze polecam! RobertO

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kielce"?

Winnicka 19

Leonarda 1/27
Drochów Dolny

Tomasz Szcześniak

Laryngolog dziecięcy
CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce