dr n. med. Zofia Salska

Urolog

Witam, no co mogę powiedzieć? W 1999 roku, uratowała mi życie, ja,wówczas przerażony 30 latek, któremu dopiero urodziło się dziecko z rakiem pęcherza trafiłem z polecenia do Pani Zosi. Nie owijala w bawełnę ,powiedziała wzrost co mnie czeka. Operacją przeszła wzorcowo,ale...powiklannie,skręt jelita,próbowali różnych sposobów ale w końcu druga operacja po 10 dniach, o 19 godzinę wieczorem przez dyżurnego chirurga, Pani Zofia po ciężkim dniu była już w domu,czego później ostro zadowala że ją nie wyzwali. I po tym ulozylem sie na łóżku na dobre 3 miesiące, prze cały ten czas Pani doktor ni odchodzila ode mnie, ona poświęciła mnie tyle czasu i środków co 30 pacjentom razem wziętym ,specjalnie dla mnie były sprowadzane leki żeby mnie wyciągnąć z tam tej strony, czasami bywa ostra ,ale wtedy była dla mnie jak matka.

Witam, spokojna Pani doktor z pełnym zaangażowaniem do sprawy z jaką pacjent przychodzi. Niebawem operacja i mam nadzieję,że z czasem zapomnę o stresie :) Pozdrawiam Wszystkich

Pozdrawiam Wszystkich

Nie spotkałem osoby która trafiła na "dobry"dzień u p.doktor.Jako człowiek jest zaprzeczeniem tego jaki powinien być lekarz.Jako fachowiec-super!

Lekarz może dobry ale podejście do pacjenta fatalne. Zgadzam się z opiniami, odnośnie ciężkiego charakteru pani doktor.

Sposób traktowania różny w zależności od dnia ..Wspaniały lekarz ,najwyższa fachowość, niech nas leczy jak najdłużej.Dziękuje !

fantastyczny specjalista i dobry człowiek, miewa gorsze dni ale kto ich nie ma?

fantastyczny specjalista i dobry człowiek, miewa gorsze dni ale kto ich nie ma?

Nie ma bardziej kompetentnego urologa aniżeli Pani Doktor. Za cenę życia można, a nawet należy, znosić jej gorsze dni, który każdy ma prawo mieć, biorąc pod uwagę stopień jej oddania pacjentom i nauce. Nigdy nie odbywa się to kosztem pacjenta, nieraz tylko trafia na osobę przerażoną z obniżoną odpornością na stres.Piszę to dla tych przerażonych i zestresowanych(i mnie to nie ominęło).Warto jednak było leczyć się u Pani Doktor.

Nie ma bardziej kompetentnego urologa aniżeli Pani Doktor.

Sympatyczna i solidnie wykonuje swoją pracę polecam

Sympatyczna i solidnie wykonuje swoją pracę polecam

Gorąco polecam, nie rozumiem tych którzy wystawili negatywne recenzje - to po prostu pieniacze jakich wszędzie pełno. Szybka diagnoza, pełen profesjonalizm, kompleksowe badanie. Obawiłem się tej wizyty, bo wcześniej przeczytałem opinie w internecie - siedziałem w poczekalni i nasłuchiwałem czy faktycznie jest taka opryskliwa. Otóż nie jest. To normalna kulturalna lekarka. Jeszcze raz sie wypowiem - GORĄCO POLECAM

Arogancka, opryskliwa, gburowata, traktuje pacjenta jak gorszy gatunek człowieka, lekceważy. Bardzo zarozumiała, ma wiedzę ale nie jest dobrym , wrażliwym człowiekiem.