lekarz Zofia Stefankiewicz

1,8
1,3

Sprawiała dobre wrażenie, jednak przy bliższym Poznaniu wychodzą liczne niekompetencje, nieuprzejmości, uprzykrzanie życia. Zamiast wszystko załatwić na jednej wizycie, trzeba po każdą pierdołę przychodzić osobno. Nie da skierowania na badanie krwi podczas bieżącej wizyty, tylko trzeba przyjść na następną - i na głupi papier czekać godzinę, bo na tę samą godzinę są wpisane 4 pacjentki. Karty ciąży też nie można odebrać podczas bieżącej wizyty, tylko przyjść kiedy indziej, tylko po nią. Pierwszy raz spotykam się z takimi praktykami podczas wizyt na NFZ. Zwykle lekarze mają więcej szacunku do czasu innych ludzi. W dodatku nie informuje o wszystkim, a później jest zła, że się nie wiedziało. Na każdej wizycie wciska badania prenatalne, mimo każdorazowej odmowy z mojej strony.

Nie polecam strasznie nie uprzejma!!!Oczywiście jak się idzie do tej pani prywatnie to o jejku jaka milutka a na kasę chorych to opryskliwa jak nie wiem straszne chamstwo potrafi nawet obrazić!!!!!!!

ta PANI prowdzi moją ciążę -jest beznadziejna,niekompetentna. mam ciążę z problemami to już jej nie pasuje, prosto w oczy ówi że jak chcę zobaczyc dzieciaka /BYŁAM PO KRWOTOKU NIE WIDZILA CO JEST/ to mam przyjscpo 15 -naprywatnawizytre WSTYD

no cóż, bylam i prywatnie i na NFZ, może ogólnie i jest dobrym lekarzem, ale strasznie zadufana w sobie, nie słucha co się do niej mówi, nie daje dojść do słowa i podważa kompetencje innego lekarza, w moim przypadku endokrynologa, jakby się lepiej znała, nie chciała zrobić usg chociaż powinna zgodnie z zaleceniami prowadzenia ciąży