lekarz Zofia Trzepaczyńska

Kardiolog

Pani ordynator jest z pozoru milutka, lecz nie interesuje ją zdrowie i dobro pacjenta. Nie czyta dostarczonej dokumentacji medycznej. Ona wie lepiej. Zapisuje mnóstwo tabletek, nie informując pacjenta co to za leki, jak działają - pacjent ma je łykać i nie dyskutować. Na każdą uwagę i pytania pacjenta reaguje złością i bezpodstawnymi oskarżeniami.

Pani doktor z powołania takich lekarzy nam potrzeba w dzisiejszych czasach.Pani dr Zofia Trzepaczyńska posiada bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta oraz bardzo dużą wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor.

Pani dr Trzepaczyńska to wspaniały kardiolog o dużej wiedzy i doświadczeniu.Takich lekarzy jak dr Zofia Trzepaczyńska potrzebujemy więcej. Polecam z całego serca!!

Dr Trzepaczyńska, jest najlepszym lekarzem w swoim fachu i ordynatorem. Dzięki niej mój tata w porę został przewieziony do kliniki w Zabrzu, co uratowało jego życie, gdyż P. dr szybko i wstrzymała początkową martwicę serca. W Zabrzu miał zrobione 4 bajpasy. Dzisiaj (ma 72 lata) czuje się jak 50-ciolatek. Dzięki wielkie. U mnie tez wykryła małą niedomykalność zastawki. Teraz się leczę i jest wszystko ok.

Obecnie zmagam się z dość dużą otyłością, która bardzo negatywnie odbija się na moim zdrowiu ;( Dr Trzepaczynska dba miedzy innymi o to, aby moje ciśnienie mieściło się w normie - zanim zaczęłam brać leki było naprawdę niebezpiecznie wysokie, wogóle bardzo źle sie czulam, miałam mocne bóle głowy, itd. Po doborze i przyjmowaniu leków jest znaczie lepiej. Pani doktor chetnie podrzuca różne rady i wskazówki, a przy okazji dopinguje mnie w bitwie z nadprogramowymi kilogramami ;)

dobra kardiolozka, przede wsyzsktim cierpliwa wobec mojego biadolenia, marudzenia, etc., dobrze rozumiejca swoja prace. godna polecania!

A wg mnie dobry specjalista. Też leżałam na oddziale w Piekarach. Leczyła mnie p. Trzepaczyńska i nie mogę narzekać. WSzystko tak jak powinno być.

"Ordynator" szpitala w Piekarach ... załatwia sprawy tak by jak najszybciej pozbyc sie z odziału pacjenta, obojętnie czy chory czy nie, czy stan jest lepszy czy bez zmian to wypuszcza do domu - nawet z gorączką

Pani Zofia to wspaniały lekarz - ciepły, uprzejmy, z dużą wiedzą. Do tego bardzo dobry psycholog, który wie jak podnieść człowieka na duchu. Niestety poprzez nieodpowiednie leczenie tarczycy przez pewnego pana endokrynologa mam problemy z sercem i muszę ciągle je kontrolować. Polecam panią doktor jako dobrego kardiologa.