lekarz Zofia Waśniewska

Pani doktor prowadziła moja ciążę. Bardzo dokładna i skrupulatna. Spokojnie tłumaczy wszelkie wątpliwości. Widać lata doświadczenia w pracy z pacjentkami. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Pani doktor jest bardzo miła i delikatna, wszystko tłumaczy. Zero stresu pomimo, że przyszłam na wizytę po dłuższej przerwie. Dziękuję i polecam

Z roku '11, zamiast podać szczepionkę, skierowała z receptą do poradni wg własnego widzimisię. Jeśli komuś miłe jest takie traktowanie polecam.

Ja jestem z Pani Doktor bardzo zadowolona. Po dwóch poronieniach stara się razem ze mną żeby następna ciąża przebiegła prawidłowo. Zawsze miła, delikatna i naprawdę jest tam by pomagać. Bez dwóch zdań będę do niech chodzić aby prowadziła moją ciążę.

Pani doktor nie jest moim ginekologiem, ale zdarzyło mi się być u niej podczas obu ciąż- zastępstwo za mojego ginekologa. W obu przypadkach byłam bardzo zadowolona. Miła, starsza kobieta, która porządnie mnie zbadała, poświęciła mi naprawdę dużo czasu, odpowiedziała na wszystkie pytania.

Niestety, nie rozpoznała dolegliwości lub nie chciała rozpoznać.../wizyty prywatne w latach 1997-1999- bardzo miła- gorzej w przychodni- arogancka/Zamiast skierować mnie na badanie tarczycy przepisywała mi hormonalną terapię zastępczą. Pomimo koszmarnych działań ubocznych, twierdziła ,że wszystko jest dobrze! Po 10 latach rak piersi!

ginekolog godny polecenia. Starannie i dokładnie bada pacjenta. Skutecznie leczy

Długo szukałam takiego lekarza. Pani Waśniewska wyleczyła mi skutecznie nadżerkę, a teraz prowadzi moją ciążę. Jest skrupulatna i uprzejma, wzbudza zaufanie.Szczerze polecam.

Bardzo miła,delikatna i kompetentna pani doktor.Na pierwszym miejscu jest pacjentka a nie pieniądze.POLECAM

Jestem pacjentką Pani dr Waśniewskiej już parę lat i jest wspaniałym lekarzem. Obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i traktuje mnie jako pacjentkę i człowieka bardzo dobrze. Nie zgadzam się, że jest niedelikatna, wręcz przeciwnie-wszystko robi bardzo sprawnie i bezboleśnie. Jest wyrozumiała i profesjonalna. Polecam wszystkim. A jeżeli kiedykolwiek dla kogoś była niemiła, to pamiętajmy, że lekarz też jest człowiekiem i może mieć gorszy dzień, jak my wszyscy.:)