lekarz Zofia Winczewska

1,3
1,3

potrafi doprowadzic czlowieka do grobowej dechy..!! nie skieruje do porzadnego lekarza z fachem tylko sama ciamka tego pacjenta..! po za tym jak bada pacjenta przez sluchawki to wogole nie wiem co ona tam slyszy, gdyz oddech ma przy tym jak by 100km przebiegla sekunde wczesniej, lekarz za kase jeszcze wczesniej jak na wsiach ludzie trzymali gospodarstwa domowe to nasza Pani doktor wracala do domu po pracy z walizami pelnymi swojskiego mleka i serka..:) dlatego pewnie teraz tak wyglada..:) o swoje zdrowie zadbac nie umie i do tego czyjes nie potrafi ...

po za tym jak bada pacjenta przez sluchawki to wogole nie wiem co ona tam slyszy, gdyz oddech ma przy tym jak by 100km przebiegla sekunde wczesniej, lekarz za kase jeszcze wczesniej jak na wsiach ludzie trzymali gospodarstwa domowe to nasza Pani doktor wracala do domu po pracy z walizami pelnymi swojskiego mleka i serka..:) dlatego pewnie teraz tak wyglada..:) o swoje zdrowie zadbac nie umie i do tego czyjes nie potrafi wyleczyc..:( chora demokracja Panstwowa takich lekarzy powinno juz dawno nie byc tyle mlodych ludzi po szkolach domaga sie o taka posada a tu taka stara nic nie umiejaca siedzi i blokuje stanowisko pracy!!!!!!!!!!!wielkinegatyw i radze ludziom zmienic jak naj szybciej lekarza!!!

odmówiła wypisania wniosku na sprzęt medyczny i śr. pomocnicze. Jest opryskliwa i niegrzeczna

Totalna zawodowa indolencja,Pacjent mierzony jest zawartością własnej kieszeni lub i ilościa wyjazdów zagranicznych/bez znaczenia w jakim celu/Chyba to już samo wystarczy . Wiedza na poziomie uwłaczającym zawodowi/z pełnym szacunkiem ale felczerzy z okresu powojennego mieli jej znacznie wiecej/ Żródłem informacji i wiedzy zawodowej opisywanej P.''Doktor'' są czasopisma kobiece typu ''Pani Domu'' oraz słowotok pseudoinformacyjny ze strony tzw ''Przedstawicieli Farmaceutycznych'' reszta to tzw przekazy na zasadzie ...P Gożdzikowej pomogło Jeżeli chcieć by dokładnie przyjrzec się działalnosci tej Pani i szerzej ja opisac powstałaby niezła powieść typu ''Ciała i Dusze '' V.Der Mersha a co za tym idzie kilku Prokuratorów miałoby dużo zajęcia