lekarz Zofia Żemła

Alergolog, Pediatra

2,6

Nie polecam - do wizyty nie doszło. Pani doktor zdecydowanie idzie na ilość, nie jakość. Mimo zapisu na daną godzinę, przed gabinetem blisko 20 osób, którym nie zostało jeszcze udzielone świadczenie, a którzy to byli zapisania na godziny wcześniejsze. Sytuacja losowa, przypadkowy traf - niestety nie, zgodnie z informacjami przekazanymi przez innych pacjentów, to typowe zachowanie Pani doktor (na innych stronach opiniotwórczych widnieją opisy podobnych sytuacji). Ja rozumiem, że czas oczekiwania na lekarzy specjalistów pozostaje długi (sam oczekiwałem 2 miesiące na tę wizytę), jednakże miejmy do siebie, jako ludzie, podstawowy szacunek. Jestem w stanie zrozumieć, 5/10/15 minut opóźnienia, ale nie kilka godzin (co jak napisałem powyżej, jest standardem, a nie wyjątkiem).
I nie, nie jest to wina przychodni - to lekarz decyduje ilu pacjentów przyjmuje w danym dniu (a bardziej umawia się z przychodnią na daną ilość). Praktyka umawiania pacjentów co 10 minut ma na celu tylko i wyłącznie uzyskanie świadczenia z NFZ przez przychodnię oraz lekarza, a nie na realizacji świadczenia na rzecz pacjenta.
Stanowcze nie dla takiej praktyki oraz lekarzy bez szacunku do pacjenta.

Córka bez żadnych badań dostała leki hamujące wzrost! Podczas jednej z kolejnych wizyt, które nic nie wnosiły a stan się nie poprawiał awanturą wywalczyłam wykonanie badań alergicznych. Pani doktor nie uprzejma, uważa, że wszystko wie najlepiej. Najwyraźniej z magicznej kuli.. Nie polecam!

Jestem zadowolona z wizyt, dokładny wywiad, dzieci od razu miały zrobione testy, dopiero po wynikach przepisane leki. Widać, że Pani Doktor wie o czym mówi. U córki alergia nałożyła się z chorobą zakaźną skóry - pierwszy raz ktoś był nam w stanie to określić, do tej pory chodziliśmy do Pani Dermatolog, która upierała się, że to alergia, a dopiero po wizycie u Pani Doktor Żemły dostaliśmy maść, po której zmiany chorobowe na skórze zniknęły. Ze swojego doświadczenia polecam Panią Doktor.

Pani Doktor bardzo nie uprzejma Podejście do rocznego dziecka zerowe, nie zadała wogole pytania, w jaki sposób odbywa się pielęgnacja,nie pytała jakich środków używamy,a gdy uzyskała odpowiedź na pytanie wogole nie związane z przyczyna, oświadczyła ze ma 30 lat doświadczenia i to ona wie lepiej. Nie dość, że nie kontroluje czasu wizyty (rozumiem że czasem pacjent zajmuje więcej czasu), to przyjmuje wszystkich razem... I dzieci i dorosłych. Nie szukala przyczyny tylko stwierdziła, że ona ma racje. Kolejki wynikają raczej z faktu, iż kazdy szuka w miarę szybkich terminów, a nie ...

Pani Doktor bardzo nie uprzejma
Nie szukala przyczyny tylko stwierdziła, że ona ma racje.
Kolejki wynikają raczej z faktu, iż kazdy szuka w miarę szybkich terminów, a nie z kompetencji i uprzejmosci
Nie polecam

Polecam - na prawdę leczy z głową, a nie wypisuje szkodliwe leki. Chyba jedna z najlepszych specjalistek i przede wszystkim dba o dzieci.