lekarz Zofia Zięba

Wspaniały lekarz, traktuje każde chore dziecko jak własne.W leczenie wkłada całą duszę i wiedzę. Jest przy tym ciepła i wyrozumiała dla czasem pobudzonych chorobą dziecka rodziców. Godna najwyższego polecenia.

Chodziłam do tej pani doktor z moim synkiem ale niedawno zamknęli poradnię nefrologiczną. Nie wiem jak się z Nią skontaktować. Czy ktoś wie czy przyjmuje prywatnie? Pomocy

Właśnie wyszłam z moją 2 letnią córeczką ze szpitala,spędziłyśmy tam tydzień czasu, leczyła nas Pani Doktor Zięba, jestem nią zachwycona, bardzo kompetentny lekarz, poświęciła nam dużo czasu, wszystko wytłumaczyła, była bardzo miła.Szkoda, że nie przyjmuje prywatnie bo z pewnością skorzystałabym z jej pomocy w razie potrzeby w przyszłości.Jednym słowem świetny lekarz-BARDZO MAŁO TAKICH W KOSZALINIE.

SAM CHCIAŁBYM CHOROWAĆ PRZY TAKIEJ PANI DOKTOR - PO PROSTU ZAZDROSZCZĘ MEMU SYNOWI. MIŁA, KOMPETENTNA, PRZY TYM STANOWCZA I KONKRETNA.

czy mozesz odac numer do pani doktor?chciałabym umówić na wizytę,leczyła moja córke w przychodni w bobolicach jest super!pozdrawiam

Moje dziecko choruje na kamicę moczową, często korzystam z pomocy Pani Doktor. Zawsze miła, rzeczowa, z dużą kulturą osobistą, przyjmuje od ręki, w razie problemu z pominięciem długiej przepisowej kolejki. Polecam.

Pani Doktor zawsze ma czas na wysłuchanie, nigdy nie widziałam zniecierpliwienia ani słowem, ani gestem, rzeczowa, profesjonalna, mądra i grzeczna, dla każdego. Często korzystam z pomocy w Poradni Nefrologicznej, czasami w Izbie Przyjęć. Pacjent przede wszystkich, później biurokracja, skierowania na końcu. Zdarzało się, że sama dzwoniła z zapytaniem jak się dziecko czuje - rzadko spotykana troska. Udziela porad przez telefon, nie tylko znajomym, bo mnie nie znała jeszcze, kiedy dzwoniłam mając problem. Zawsze szuka ominięcia biurokratycznych wymogów aby pomóc pacjentom.

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Potrafi w sercem podejść do małego pacjenta. Widać, że jest lekarzem z powołania.

trafnie stawia diagnoze,zawsze ma czas na wysłuchanie problemu przez telefon,dociekliwa ,oby wiecej takich lekarzy w koszalinie!!!

Szkoda, że nie przyjmuje prywatnie :(, a mogła by pomóc innym dzieciom, nie tylko tym co trafiają do szpitala :(