dr Zuzanna Brożek

Psycholog, Psychoterapeuta

Uczestniczyłam u Pani doktor w terapii dla par. Lekarka uparcie nie brała pod uwagę naszych najważniejszych problemów. Nie czułam, że otrzymuję od niej jakiekolwiek wsparcie. Skończyło się to tak, że mój partner odszedł do innej kobiety. Musze jeszcze dodać, że lekarka usuwa na zwój temat wszelkie negatywne opinie, o czym przekonałam się umieszczając opinię na portalu znanylekarz.pl Nie polecam!

Polecam z całą odpowiedzialnością. Ta kobieta ma mnóstwo wiedzy, ciepła i cierpliwości. Pomoc jest rzeczywista, nie polega tylko na dawaniu dobrych rad i poklepywaniu po plecach. Naprawdę zmieniłam swoje życie i dzięki terapii nareszcie widzę jakieś perspektwy dla siebie.

lekarz warty polecenia ,spełnił moje oczekiwania

lekarz warty polecenia ,spełnił moje oczekiwania

Pani doktor to niesamowicie ciepła i wspierająca osoba. Otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc kiedy jej najbardziej potrzebowałam. Polecam wszystkim którzy nie umieją sobie poradzić w życiu sami.

Szukałam ulgi w cierpieniu, pomocy w problemach, już myślałam że sobie nie poradze, chciałam skończyć swoje życie. Na szczęście trafiłam do Pani Doktor. To bardzo dobry człowiek o wielkim sercu i dobry psychoterapeuta, profesjonalistka po prostu. Dzisiaj inaczej patrzę na życie. Pozdrawiam Panią Pani Zuzanno i bardzo dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Gorzów Wielkopolski"?

mgr
Daria Rybarczyk