lekarz Zuzanna Grabowska

Neonatolog, Pediatra

Według mnie i moich córek - najlepsza. Mam do niej 100% zaufania. Leczymy się u niej od blisko 12 lat i nigdy nie zawiodła

Moge polecic z calym przekonaniem. Dr Grabowska ma serdeczne podejscie do dziecka i rodzica, co niestety jest niezbyt czeste wsrod innych pediatrow. Usmiecha sie, czule zwraca do dziecka. To nieslychanie wazne, bo dziecko po prostu sie nie stresuje u niej na wizycie. Wizyta godzinna, odpowie na wszystkie pytanie, odpisze na maila (wysylalam wyniki badan), odpowie na sms...zawsze trafiala z diagnoza, preferuje leki naturalne, ale jak trzeba bylo dala antybiotyk (trafny, bo od razu zadzialal po trzech dniach ciezkiej walki na antybiotyku przepisanym od innego lekarza). Ja do dr Zuzi mam pelne zaufanie. Szkoda, ze jest nielicznym wyjatkiem.

Najlepszy lekarz,jakiego spotkalam,a troche ich bylo.Wspaniala,cierpliwaKobieta,zawsze usmiechnieta i zyczliwa dla malych pacjentow,a Jej wiedza medyczna zawsze daje trafne diagnozy.Nie wyobrazam sobie innego pediatry dla moich pociech.

super super super w tych czasach trudno o dobrego pediatre ale pani doktor Grabowska jest wyjatkiem polecam

super pediatra,najwazniejsze dla pani doktor jest dziecko a nie czas , dlatego w gabinecie spędza dni i noce

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Katowice"?

Justyna Paprocka

Neurolog dziecięcy