lekarz Zuzanna Rolewicz

Pediatra

Pani Dr jest wspaniałym, ciepłym i serdecznym człowiekiem. Troszczy się o dzieci, które ją kochają. Zawsze znajdzie czas żeby odpowiedzieć na nurtujące rodzica pytania. To Anioł

PANI DOKTOR JEST REWELACYJNA POD KAŻDYM WZGLĘDEM,KORZYSTAM Z JEJ PORAD OD 14 LAT.ZAWSZE MOGĘ NA NIĄ LICZYĆ,TO JEST LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. KOMPETENTNA W KAŻDYM CALU SWOJEJ PRACY, W NASZYM MIEŚCIE TACY SPECJALIŚCI SĄ NA WAGĘ ZŁOTA. POLECAM PANIĄ DOKTOR KAŻDEMU Z RODZICÓW DLA SWOICH POCIECH.

PANI DOKTOR JEST REWELACYJNA POD KAŻDYM WZGLĘDEM, KOMPETENTNA W KAŻDYM CALU SWOJEJ PRACY, W NASZYM MIEŚCIE TACY SPECJALIŚCI SĄ NA WAGĘ ZŁOTA. POLECAM PANIĄ DOKTOR KAŻDEMU Z RODZICÓW DLA SWOICH POCIECH.

ZDECYDOWANIE POLECAM ,PANI BARDZO KOMPETENTNA ,MILA MOJE DZIECI JA UWIELBIAJA A DO TEGO NIE SZAFUJE ANTYBIOTYKAMI PRZY KAZDEJ DROBNEJ INFEKCJI.CZUJE SIE ZAOPIEKOWANA TAK JAKBYM BYLA W GABINECIE PRYWATNYM.

Bardzo dobry lekarz, wspaniałe podejście do dzieci

Bardzo dobry lekarz, wspaniałe podejście do dzieci

Wciąż poszukujesz "Pediatra Grudziądz"?

Długosza 7

Poliklinika