lekarz Zygfryd Garłowski

Chirurg ogólny, Urolog

Nie jestem zadowolona z wizyty u tego pana. Wizyta była opóźniona o ponad 40 minut, w gabinecie brak fotela ginekologicznego do badania dla kobiet obecnego w wielu innych, nowoczesnych gabinetach urologicznych,pan doktor jakby nie ma pojęcia o leczeniu urologicznie kobiet (pęcherza, cewki i okolic). Na i po wizycie brak opisu badania w jakiejkolwiek formie wydanej pacjentowi przez co nie mogłam z wynikiem dokonać dalszej konsultacji u innego lekarza (np. z USG, na którym dr Garłowski „coś” dostrzegł ale wyniku swojego spostrzeżenia już nie wydał, dlaczego wie tylko sam pan Z. Garłowski). Zapłaciłam nie małą kwotę za wizytę urologiczną u urologa, oczekując porządnego badania, opisu badania i wydania wyniku, zlecenia odpowiednich badań dodatkowych czy otrzymania leków dostosowanych do przedstawionych mu wyników badań, zmodyfikowania wcześniejszego leczenia nie przynoszącego efektów, a nie otrzymałam zupełnie nic. Ponad to będąc pacjentem z chorobami przewlekłymi, z tonami wyników z badań, z chorób, z przebiegów leczenie nie ma po co iść do tego pana, gubi się w przeglądaniu tony papierów, robi to niedokładnie, w pośpiechu, widać było, że był zdezorientowany, zupełnie tak jakby nie wiedział co zrobić z pacjentem z poważnymi problemami tułającym się od lekarza do lekarza, do tego wciąż przerywał mi nie dając dokończyć zdania. Mając przed sobą wyniki najnowszych badań, dotykając rękoma i widząc w badaniu USG miejsca bolące, ze stanem zapalnym, widząc, słysząc, czując i mając wyniki potwierdzające nieprawidłowości wymagające dalszego leczenia stwierdził, że nie wie jak może pomóc bo nie wie co mi dolega… Żadnego zlecenia badań dodatkowych choćby (choć miał i tak przed sobą wszystkie możliwe), żadnego wsparcia słownego, empatii, żadnych leków (choć u innego lekarza po wizycie u dr Z.Garłowskiego otrzymałam kolejne leki i zlecenia na dalsze, pogłębione badania, a nawet skierowanie do szpitala na pogłębioną diagnostykę – TK, cystoskopia i to na NFZ, po wizycie prywatnej u innego urologa). Dawno nie spotkałam się z taką ignorancją i arogancją, brakiem empatii i brakiem reakcji na jakąkolwiek pomoc w bólu przez lekarza pacjentowi, który cierpi, do tego ma przed sobą badania więc wystarczyłoby jedynie pomyśleć i dobrać odpowiednie leki (chociaż spróbować) czy zlecić dodatkowe, porządne badania. Za to aby zapłacić pierwszy wyleciał z gabinetu prowadząc mnie niemal za rękę abym wiedziała gdzie i komu mam zapłacić za wizytę i ile. Bardzo ODRADZAM TEGO „lekarza”.

Lekarz - dyktator. Podejście do pacjenta zerowe ! Pacjenta nawet do słowa nie dopuści. Lekarz porostu chamski.

Dla tego lekarza liczy się tylko forsa, pacjent jest niczym, traktowany jak śmieć. Wizyta prywatna 210 zł , łącznie z USG trwała łącznie 10 minut. Zero empatii, zero zrozumienia chorego, zero informacji... Płać i następny proszę za kolejne 210 zł. Znacznie lepiej traktowany jest mój kot u lekarza weterynarii. Odradzam wszystkim. Szkoda czasu , zdrowia i nerwów, nie mówiąc już o pieniądzach, dla....takiego pożal się lekarza

Polecam...do Urovity wybrałem się prywatnie...wchodząc do gabinetu przywitał Mnie dr. GARŁOWSKI z uśmiechem na twarzy...zapytał co Mnie sprowadza...jak przebiegały objawy...z determinacją przeszedł do badań również poza zakresem urologii...fachowym okiem spojrzał na mój problem...Z gabinetu wyszedłem po 40 min zadowolony i pod wielkim wrażeniem tego z jakim podejściem do pacjenta podchodzi doktor i jak ważna dla niego jest zagadka mych objawów...

Pan doktor jest super.Widac ogromne doswiadczenie,zrozumienie chorego czlowieka.Bardzo mi pomogl.Rzadko spotyka sie takie zaangazowanie i ludzkie podejscie.Polecam.

Widzę, że lekarz Garłowski inaczej traktuje pacjentów z prywatnej( uprzejmie) i publicznej(chamsko) przychodni. Mojego ojca potraktował ordynarnie w czasie rutynowej wizyty i badania prostaty.Nie chcę przytaczać jego wypowiedzi, ale jeśli to tylko kwestia różnicy 120 zł, to wolę tą kwotę przekazać na opiekę nad zwierzętami.

Nie poswiecil mi nawet 5 minut, dopiero na moje pytanie o diagnoze powiedzial jedno slowo, poczulam sie jak smiec

Komentuję to jednym zdaniem : mam szczęście,że trafiłem na bardzo dobrego lekarza.

Bardzo miły lekarz,widać zainteresowanie pacjentem - dużo pyta, słucha. Koszt wizyty w "Urovita" to 120 zł (podwyżka od 15.08.11), USG -> dodatkowe 50 zł

Bardzo dobry specjalista, wykrył u mnie chorobę, której inni nie rozpoznali. Otoczył fachową opieką w szpitalu- pełny profesjonalizm. Gorąco polecam !!!