Doktor KANIAK był najlepszym dentystą jakiegokolwiek znałam. Niestety piszę był, ponieważ w sobotę zmarł :( Ciężko będzie zaleźć godnego następce ... Niech spoczywa w pokoju [*]

Doktor KANIAK był najlepszym dentystą jakiegokolwiek znałam.
Niestety piszę był, ponieważ w sobotę zmarł :(
Ciężko będzie zaleźć godnego następce ...
Niech spoczywa w pokoju [*]

Zabieg przebiegał dosyc dobrze bez boleśnie ciagły kontakt z klientem tlumaczenie wszystkiego czego pacjet nie rozumie

Witam wszystkich majacych problem z zebami(do wyrwania) wlasnie wyrwalem ciezka osemke u Kaniaka (wszystkie zeby co wyrywalem to u niego, procz jednego)powiem jedno, jest wysokiej klasy specjalista! Choc jest starszy wiekiem duzy plus, bo jest milionerem :-) wyrwal juz ponad milion zebow. To ze reka mu drzy jak zabiera sie za pacjeta to robi to po mistrzowsku! polecam kazdemu pana doktora Kaniaka. Jest on najlepszym chirurgiem stomatologiem w Legnicy. pozdrawiam cierpiacych bol.

Witam wszystkich majacych problem z zebami(do wyrwania)

Witam właśnie wyrwałam zęba daję słowo że nic nie bolało najwspanialszy dentysta pod słońcem polecam wszystkim dr Kaniaka

Genialnie wyrywa zęby 30sekund i ząb wyrwany. Po wizycie byłam bardzo zadowolona, dobrze, że nie leczy bo sprzęt ma okropny....

Jest dobry w tym co robi!!!!Profesjonalnie podchodzi do pacjęta,jest konkretny.

Jest dobry w tym co robi!!!!Profesjonalnie podchodzi do pacjęta,jest konkretny.

Starszy pan, rwie zęba przytrzymując się czaszki pacjenta z całej siły, nie czekając aż stary i słaby zastrzyk przeciwbólowy zacznie działać. Ponadto z higieną w gabinecie jest coś nie tak, bo miałam po tej wizycie dodatkowe zakażenie w jamie ustnej, tak więc nie polecam!

Gosc, ktory przez wlasna glupote i indolencje wyrwal mi zdroweggo, trzonowego zeba:( Rzeznik, a nie lekarz!!!

Rzeznik, a nie lekarz!!!

Bardzo dobry chirurg dentysta.Zeby rwie rewelacyjnie.

Bardzo dobry chirurg dentysta.Zeby rwie rewelacyjnie.