dr n. med. Zygmunt Adrich

Internista, Gastroenterolog

Świetny lekarz - bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy, olbrzymia wiedza a do tego kultura osobista, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Gdyby każdy lekarz był taki, chorowanie stałoby się przyjemnością!

Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą.Poświęca dużo czasu na wnikliwe badanie.Wyjaśnia wszystkie objawy choroby i nakresla plan postępowania.Polecam

Swietny lekarz oddany chorym, konkretny. Bardzo dobry diagnosta i praktyk.Prawdziwa czołówka spośród wszystkich trójmiejskich internistów .JN

Fantastyczny lekarz z ogromnym doświadczeniem. Sumienny i bardzo dokładny. Spotkałam się z opinią, że to prawdopodobnie najlepszy specjalista chorób wewnętrznych w Gdańsku. Prywatna wizyta trwała ponad 1,5h. Żaden lekarz nigdy nie badał mnie w tak dokładny sposób i w takim skupieniu. Po ponad pół roku wałęsania się po wielu lekarzach i szpitalach to właśnie dr Adrich postawił w końcu trafną diagnozę. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Internista Gdańsk"?

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11