dr n. med. Zygmunt Jaworski

Pediatra, Choroby zakaźne

Specjalista chorób dziecięcych, Specjalista chorób zakaźnych

Specjalista chorób dziecięcych, Specjalista chorób zakaźnych

Bardzo polecamy! Jesteśmy na urlopie w Rewalu. Synek nam się rozchorował. Pan Doktor przyjął nas wyjątkowo w niedzielę. Wszystko na spokojnie wyjaśnił i bardzo pomógł naszemu Maluszkowi. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Najlepszy pediatra w okolicy. Wszystko spokojnie wytłumaczy, nie patrzy na zegarek. Wyleczył naszego Synka. Polecam wszystkim rodzicom!

Prawdziwy lekarz z powołania. Wspaniałe podejście do dzieci. Zawsze wszystko na spokojnie wytłumaczy. W razie potrzeby pod telefonem. Polecam każdemu

Lekarz z powołania - konkretny, a zarazem ciepły i profesjonalny. Polecamy i pozdrawiamy razem z naszą Zuzią

Najlepszy Pediatra jakiego do tej pory poznaliśmy. Trafna diagnoza i wspaniałe podejście Doktora do naszej Córci.

Co tu dużo mówić - najwyższa klasa i kompetencje. Niesamowita empatia oraz cierpliwość cechują tego lekarza. Polecamy dr Jaworskiego wszystkim rodzicom.

Najlepszy pediatra w okolicy. Niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do pacjenta i fachowa wiedza.

Bardzo miły i kompetentny doktor. Byliśmy na wizycie awaryjnie z synkeim na urlopie. Mieliśmy trochę problemy z trafieniem do gabinetu dlatego lepiej słuchać doktrora odnośnie wskazówe dojścia. Podejście do małego pacjent profesjonane, badanie nie ograniczyło się do wskazanej dolegliwości która na szczęście okazał się nie groźna.

Trafne diagnozy.Polecam.Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.Wiele lat doświadczenia.Kompetentny,dla którego zdrowie małych pacjentów jest ważniejsze niż pieniądze.

Fachowiec najwyższej klasy! Nie ma lepszego pediatry w okolicy! Polecamy Pana Doktora w 100 procentach!