lekarz Zygmunt Konieczny

Pulmonolog

Najwspanialszy lekarz z jakim się spotkałam w swoim życiu. Odbijałam się od drzwi w największych ośrodkach onkologicznych w okolicy a on dał nam szanse, tylko dzięki niemu mój tata nadal żyje. Przemiły człowiek, zawsze poświęca tyle czasu, ile trzeba, tłumaczy, daje nadzieje, ma ogromna wiedzę. Nie mam pojęcia skąd negatywne opinie, po Gliwicach, Opolu, Poznaniu, dopiero u niego zaczęło się szybkie i skuteczne działanie. Wyprowadził mojego tatę ze stanu beznadziejnego i dał nam więcej czasu. Do końca życia będę mu za to wdzięczna.

BRAK KOMPETENCJI, EMPATII I BRAK SZACUNKU DLA RODZINY PACJENTA. MIAŁEM TĄ PRZYJJEMNOŚC OBCOWAĆ Z TYM PANEM W SZPITALU W GŁUCHOŁAZACH. W GŁOWNEJ MIERZE PRZEZ TEGO PANA CZŁOENK MOJEJ RODZINY STRACIŁ ŻYCIE PRZEZ NIEDOPILNOWANIE TEGO PANA NA ODDZIALE CHEMIOTERAPII W SZPITALU W GŁUCHOŁAZACH. NIKOMU NIE POLECAM TEGO DOKTORA, BRAK KOMPETENCJI I ZAINTERESOWANIA PACJENTEM, CO W REZULTACIE MOŻE DOPROWADZIĆ DO ŚMIERCI PACJENTA ZA KTÓRA NIKT IE CHCE PONIEŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI... NIKOMU NIE POLECAM TEGO DOKTORA I OSTRZEGAM KOLEJNYCH PACJENTÓW ONKOLOGICZNYCH PRZED TYM DOKTOREM I SZPITALEM W GŁUCHOŁAZACH GDZIE ON URZĘDUJE... SĄ INNE LEPSZE SZPITALE DLA TYCH PACJENTÓW. JESZCZE RAZ OSTRZEGAM !!!!!!!

Jak dla mnie ten lekarz nie powinien wykonywać swojej pracy. Żałuje pacjentowi podstawowych badań. Lepiej poszukajcie pulmonologa z prawdziwego zdarzenia i z powołania przede wszystkim. Ja nie mogę polecić tego lekarza.

Gburowaty lekarz, który nie powinien leczyć... miałem przyjemność być u niego w tym zacofanym szpitalu w głuchołazach... nie polecam osobom chorym onkologicznie, ja o mało co nie zeszłem z tego świata przez cudownego pana lekarza

Dziękujàc Bogu za dobroć,dziękuję za dr.Koniecznego.Gdy myślałam, że poprostu ,,tej lekcji zadanej nie odrobie ??doktor mi pomógł-wyleczył.Niemożliwe jest możliwe...Dziękuję bardzo.Też dla całego zespołu z oddziału dr.Koniecznego.Ale również dla WSPANIAŁYCH Pań z rejestracji.Buntuje się na ,,te opinie"-albo kobieto nie byłaś chora albo w Tobie nie ma empatia dla siebie samej..Stworzył oddział,w którym wszystkie trybiki działają z precyzją,a wszystko dla tego ,że PACJENT jest poprostu dla niego TYLKO i aż tylko Człowie.

Niekompetentny lekarz. Poprzez zaniedbania i nie wykonania podstawowych badan tomograf, ktory powinien byc wykonywany co rok Po operacji Pan Doktor nie zlecil ani jednego, choc Wroclaw zlecil (rak pluc - po pomyslnej operacji) pacjentka zmarla po 6 latach po operacji. "Jak slysze tomograf to mnie skreca, to kosztuje 400 zlotych" slowa Doktor Koniecznego na domaganie badania.

Gorąco polecam, cudowne podejście do ludzi wiekowych jak również ich bliskich. Kompetentny. Lekarz z prawdziwego zdarzenia

Wspaniały lekarz i człowiek.Brak słów by opisać ile zawdzięczam dr.Koniecznemu.Dziekuje ze jest taki lekarz.