lekarz Zygmunt Malinowski

Kardiolog

Doktor Zygmunt Malinowski wspaniały lekarz, godny polecenia, poświęca odpowiednią ilość czasu względem każdego pacjenta, dochodzi do 'sedna sprawy', swoją 'rzezba' i całym zespołem - sami profesjonaliści - nie powstydzi się ani w Polsce ani za granicą ! Żałuję, że wcześniej tam nie trafiłam... Podziękowania od serca ♥️ M.S.

Żałuję, że wcześniej tam nie trafiłam...

Podziękowania od serca ♥️
M.S.

to biznesmen a nie lekarz dyrektoruje nadzoruje remont kliniki a na samym koncu jest pacjent, który ma wrazenie ze do lekarza jego problemy nie dochodza zaprzestałam wizyt nie chcę byc traktowana bezprzedmiotowo

Byłem na pełnych badaniach i zdecydowanie polecam.Bardzo profesionalnie podchodzi do chorego.

wspaniały lekarz cudowny człowiek profesjonalista w kazdym calu oddany całkowicie pracy dzieki niemu mamy mozliwosc leczenia sie w dobrej klinice szczerze polecam

W ars medika jesli chodzi o pacjentów ,traktowani sa w trzech kategoriach!Prywatni są na pierwszym miejscu.Pan Malinowski może dobrze zarządza pszpitalem,ale ma zaległości w przepisach dotyczacych inwalidów pierwszej grupy.Głównie chodzi mi o uprawnienia!!!Pacjęci mają wyznaczone godziny wizyt ,a mimo to czekają po kilka godzin.Jak wspomniałam pierwszeństwo mają prywatni.Jest to karygodne!!!Mam tu na myśli chorych na raka.Proszę poszukać opini o panu Malinowskim na innych stronach,same negatywne.Ja tylko jestem obserwatorem i dzięki bogu.Radzę wybrać inny szpital ,boars medikal trzeba mieć zdrowie ,żeby się leczyć.