prof. dr hab. n. med. Zygmunt Szmeja

Laryngolog

2,2
2,6
2,5

Ten człowiek w latach 90 zniszczył mi zdrowie i życie. Przez 8 miesięcy przechodziłam na oddziale istne piekło. Straciłam zdrowie a rodzice pieniądze. Byłam nastolatką a już wtedy obiecałam sobie, że jak wyjdę kiedyś z oddziału, to mu splunę w twarz. Był przeciwnikiem znieczulania bólu i wszystkie operacje i zabiegi robił mi niemal żywcem. Minęło tyle lat a ja nigdy mu tego nie wybaczę. Żałuję tylko,że nie wystąpiłam o odszkodowanie.

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi przedmówcami. Może kiedyś ta osoba była znakomitym specjalistą, ale dziś ze względu na wiek i podejście nie powinna z medycyną mieć nic wspólnego. Poszedłem do laryngologa prywatnie z bólem ucha od kilku dni. Na miejscu dowiedziałem się (z ruchu warg, bo niewiele można zrozumieć z takiej mowy), że nic mi nie jest, ale (UWAGA!) mam bardzo krzywą przegrodę nosową i trzeba operować! Przecież to jest jakiś żart, może to jest jakaś choroba psychiczna wmawianie każdemu pacjentowi tego samego? Napisałbym jeszcze wiele, ale niestety nie mam tyle czasu, nie polecam : )

właściwie strata czasu i pieniędzy. Profesor zerknął na wymaz, zajrzał w gardło, stwierdził ze migdałki do usunięcia (najlepiej w certusie) i tyle. Po skierowanie na usunięcie migdałków jeśli chciałbym to zrobić z NFZ kazał mi wrócić do lekarza rodzinnego. Inny laryngolog natomiast przepisał mi antybiotyki na podstawie antybiogramu, a jeżeli one nie pomogą to zamiast usuwać migdałki zaleca autoszczepionkę.

Polecam tego lekarza. Nie oczekuję w czasie wizyty lekarskiej długich rozmów o chorobie. Pan profesor jest specjalistą i mu ufam. Szybko zdiagnozował chorobę, bo robi to wiele lat i ma ogromne doświadczenie. Jestem pod wrażeniem jego kompetencji.

Mam dosc ostra angine i to z tym problemem przyszłam do prof Szmeji - a dowiedziałam się , że mam krzywą przegrodę nosową do operacji . Migdałki do usunięcia - z tym się zgadzam jak najbardziej. Z przegrodą nie . Żałuje , że czekając na wizytę byłam świadkiem rozmowy prof z osobą z personelu o rozliczeniach jego operacji . Nie uwazam, ze takiemu czemus powinnien sie pacjent przysluchiwac.... A wizyta moja trwała wraz z wypisaniem recepty parę minut.

Niestety na podstawie własnych doświadczeń mogę stwierdzić, że umieszczone tu negatywne opinie są trafne. Pan profesor być może potrafi prawidłowo wykonywać zabiegi chirurgiczne, ale okłamuje i krzywdzi swoich pacjentów. Jest gotów operować pacjentów bez żadnych wskazań medycznych, tylko po to aby zarobić jak najwięcej. Takie postępowanie jest oburzające i niezgodne z zasadami Kodeksu Etyki Lekarskiej. Profesor jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM. Zdecydowanie odradzam wizytę!

Profesor jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM. Zdecydowanie odradzam wizytę!

Miałam problem z zatoką (szczęśliwie przeleczona potem u innego lekarza),a usłyszałam,że powodem licznych angin jest...skrzywiona przegroda (do operacji). Poza wczesnym dzieciństwem na anginę nie chorowałam.Wyszłam z bardzo złymi wrażeniami.Mąż też trafił na p.prof z silnym bólem gardła. Diagnoza-jak wyżej:przegroda do operacji...szkoda gadać...

Jestem zadowolony z porady lekarskiej. Leczenie zatok było niekonwencjonalne, ale skuteczne. Trzeba tylko zaufać lekarzowi i stosować się do jego zaleceń. Co do tłumaczenia choroby, to starczy spokojnie zapytać i dostanie się szczegółową odpowiedź popartą ilustracjami z albumu. Wytłumaczył też dlaczego krzywa przegroda jest źródłem wielu problemów. Serdecznie polecam.

Wytłumaczył też dlaczego krzywa przegroda jest źródłem wielu problemów.
Serdecznie polecam.

Byłam u Pana Profesora na wizycie. Uważam,że jest osobą kompetentną,konkretną, która doskonale zna się na tym, co robi.

Kompletna strata czasu! Nie wiem czy zajęło mu ze 3 minuty stwierdzenie, że jestem zdrowa jak ryba, ale na odczepnego dał kropelki do uszu. Śmierdzi, chyba ktoś powinien mu powiedzieć, że rączki się myje po robieniu kupy. Ogólnie nie słucha w ogóle, nic nie tłumaczy i nic nie próbuje zrozumieć. Beznadziejny lekarz, nie polecam NIKOMU!