dr n. med. Zygmunt Toczko

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

a czy ktoś się leczyl u pani Marty Kwarciany pani onkolog .jakies opinie na jej temat bo dla nas jest nie kompetentna i nie mila .zero empatii

Nie polecam, brak zainteresowania pacjentem, błędy w diagnozie, brak kompetencji, zerowa pomoc, długie czekanie z wielkim cierpieniem, bólem na śmierć, powinien być niedopuszczony do tej funkcji. Mam nadzieję, że kiedyś zasluzy za swoje błędy i nieudolność.

Moja mama była u doktora Toczko około miesiąc temu. Powód: podejrzenie raka wątroby. 2/3 wątroby zajęte przez torbiele, nerki przestają działać. Skierowanie było pilne. Lekarz obejrzał wyniki i odpowiedział " Proszę przyjść za rok, może uratujemy kawałek wątroby." Wczoraj mama była u doktor Klewickiej przez trzy miesiące nastąpiły wielkie zmiany, powiedziała, że bez szybkiej interwencji chirurgicznej zostały 3 miesiące. Jutro jedziemy do Gdańska do doktora Zadrożnego. Będziemy Go błagać, żeby nas przyjął, bo nie możemy już czekać. Doktor Toczko wykazał się totalną ignorancją. Nie wiem jak jeszcze to nazwać. Nie polecam!!!!

W Elblągu chyba najlepszy.Byłem operowany przez tego lekarza i jak na razie wszystko jest ok.

Dr Toczko miałam leczone guzy piersi, dwa razy spod "jego ręki" były wycinane guzy. Jego podejście i profesjonalizm pamiętam do dzis mimo,że operacje miały miejsce w 1997 i w 2002 roku...był wyrozumiały, uprzejmy a przy tym całkowicie profesjonalny w tym co robił. Na kontrolnej,prywatnej wizycie po zabiegu, nie chciał zadnej opłaty...polecam z całego serca chociaż zyczę żeby Go poznać prywatnie:0

Pan dr Zygmunt Toczko uratował mi życie, jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem, oby więcej takich było w naszym mieście.

Mialam zabieg robiony przez Pana Doktora dla mnie osobiscie jest w swoim zawodzie pofesjonalista na oddziale opiekuje sie wszystkimi chorymi nie poddala bym sie zabiegowi nikomu innemu niz panu Doktorowi Toczko w pelni zawiezylam mu ma u mnie pelne zaufanie jak bede jeszcze kiedys miec jaki kolwiek zabieg to tylko przez niego nikomu innemu tak nie wieze jak jemu dziekuje ze jest taki lekarz uw naszym ELBLAGU

wspanialy lekarz wzbudzajacy zaufanie,pomogl bardzo mojej mamie za co mu bardzo dziekuje DZIEKUJE to moze za malo...nie da sie tego opisac

bardzo miły fachowiec, dzięki niemu uniknęłam niepotrzebnej operacji i jestem pod Jego stałą opieką :).

Byłem leczony operacyjnie przez dr. Toczko,wszystko zaczyna wyglądać dobrze.Świetny lekarz.Mogę tylko podziękować.G.