dr hab. n. med. Zygmunt Zdrojewicz

Internista, Endokrynolog

2,2
2,5
2,5

Profesor, kompetentny i bardzo mądry oraz całkowicie zaangażowany w wyleczenie pacjenta.. Uratował mi życie..Poprzedni lekarze nawet nie dorastali PROFESOROWI do pięt, bo mało który wie, że tak ważna jest endokrynologia i naprawdę dużo ludzi ciężko przez to choruje..POLECAM bo dzięki niemu uciekłem przed kostuchą.. A ci negatywni pacjenci - deficzenci moim zdaniem i według mojej opinii oraz oceny , to prawdopodobnie podrabiana i udawana konkurencja dla PANA PROFESORA lub wieczni i stale nie zadowoleni zapewne pacjenci psychologa lub psychiatry ..

Wizyty u profesora były kompletną pomyłką. Nie polecam.

Wizyty u profesora były kompletną pomyłką. Nie polecam.

Jestem w szoku po pierwszej wizycie u dr. , która trwała ok.3-5 minut. Niczego nowego nie dowiedziałam się od lekarza, potwierdził tylko to co internista stwierdził. Przepisał leki, kazał zrobić ponowne badania. Zapłaciłam za wizytę i wyszłam. Po prostu masakra to aż niemoralne wziąć 120 zł. za 3 minutową wizytę i traktować pacjenta jak przedmiot.

Jestem bardzo zadowolona. Zlecił kompleksowe badania dopiero potem odpowiednie leki. Czuję się teraz dużo lepiej. Polecam

nie jestem w stanie ocenić kompetencji zawodowych tego pana, gdyż wizyta zakończyła się z chwilą gdy "pan profesor" zobaczył na pieczątkę lekarza kierującego. nie liczyły się dla niego moja choroba i fakt, że powinnam być hospitalizowana, a raczej urazy osobiste. potraktował mnie jak przedmiot i stwierdził jedynie, że "z tym można żyć". po czym odesłał mnie z kwitkiem.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Bylam na 3 wizytach i mimo, iz w prywatnej przychodni Pan profesor nie poswiecil mi dostatecznie duzo czasu. Nie wyjasnil na czym polega choroba. Czulam się potraktowana przedmiotowo. Bardzo szybko zmienilam lekarza.