lekarz Zyta Stankiewicz

Lekarz rodzinny

Z niecierpliwością czekałem na moją teleporadę z dr Stankiewicz, zastanawiając się, jak taka forma kontaktu z lekarzem będzie wyglądała w praktyce. Muszę jednak przyznać, że moje obawy były całkowicie nieuzasadnione. Już od pierwszych chwil rozmowy poczułem, że jestem w rękach osoby kompetentnej. Doktor Stankiewicz wykazała się nie tylko głęboką wiedzą medyczną, ale również i rzadko spotykanym ciepłem oraz empatią. Cieszę się, że zdecydowałem się na teleporadę, ponieważ dr poświęciła mi więcej niż wystarczająco czasu. Odczuwałem, że jestem dla niej ważny, że naprawdę słucha i chce mi pomóc. To niewątpliwie buduje ...

Cieszę się, że zdecydowałem się na teleporadę, ponieważ dr poświęciła mi więcej niż wystarczająco czasu. Odczuwałem, że jestem dla niej ważny, że naprawdę słucha i chce mi pomóc. To niewątpliwie buduje zaufanie i sprawia, że w przyszłości chętnie skorzystam z jej porad.

Co więcej, doktor wytłumaczyła mi w przystępny sposób diagnozę i zasady leczenia. Nie używała skomplikowanego języka medycznego, co zdecydowanie ułatwiło mi zrozumienie mojego stanu zdrowia. Cenię sobie również kompleksowe podejście do leczenia.

Jeśli chodzi o uprzejmość, to poczułem się naprawdę dobrze traktowany. Widać, że doktor zależy na dobru pacjenta i jego komforcie psychicznym. Nie czułem żadnej bariery w komunikacji, co uważam za ogromny plus.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z teleporady u dr Stankiewicz i z pełnym przekonaniem mogę ją polecić innym. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć lekarza, który łączy w sobie tak wiele pozytywnych cech: kompetencję, uprzejmość i kompleksowe podejście do pacjenta. To było dla mnie bardzo wartościowe doświadczenie i z pewnością skorzystam z jej usług w przyszłości.

Diagnoza pobieżna i nietrafna. Do tego bardzo niemiła i arogancka. Zwłaszcza wobec osób starszych. Takie osoby nie powinny być lekarzami. Radzę nie korzystać z jej mało wartościowych usług.

Skrajnie obojętna, zero empatii, w pustej przychodni odmowa przyjęcia seniora. Pani doktor minęła się z powołaniem.

bardzo dobry lekarz.Jestem zadowolona z opieki.dziekuje

bardzo dobry lekarz.Jestem zadowolona z opieki.dziekuje

Cieszę się, że przyszła do mojej przychodni

Cieszę się, że przyszła do mojej przychodni

Jestem zadowolony z wizyty. Zostałem zbadany i załatwiony kompetentnie. Po 3 dniach byłem zdrowy

Kompetentna i rzeczowa. Bez niepotrzebnego "lania wody".

Kompetentna i rzeczowa. Bez niepotrzebnego "lania wody".