dr n. med. Zyta Szumlańska

3,2
3,2
3,4
3,5

Nie polecam, kobieta pogorszyła mój stan zdrowia, chroniczny ból gardła chciała naprawić antybiotykiem, który nie dość, że nie pomógł to zrujnował mój żołądek. Co chciała zatuszować podaniem silnego leku (controloc), który nie pomógł na schorzenie spowodowane kuracją antybiotykową, lecz tylko tuszował problem, podczas gdy stan mojego żołądka się pogorszył. Teraz czeka mnie wizyta u gastrologa, a gardło dalej mnie pobolewa. Tragedia!

Jako dziecko leczyłem się u Pani Szumlańskiej z problemów z zatokami, natomiast jako nastolatek z alergii. Zawsze miła, życzliwa i pomocna. Polecam

umówionych zbyt wielu pacjentów na jedną godzinę. Dzieci nie rozumieją czekania w kolejkach !

Słyszałam bardzo dużo dobrych opini na temat pani doktor,jednak ja strasznie się zawiodłam.Nie ma w ogóle podejścia do dzieci.Dla mojego półtorarocznego syna ta wizyta była koszmarem a pani doktor stwierdziła,że może jest głuchy,bo nie słucha jej poleceń.Wizyta w żaden sposób nam nie pomogła,miałam wrażenie ,że chiała sie jak najszybciej pozbyć płaczącego dziecka z gabinetu.Nie polecam!

polecam w 100% jestem pacjentką pani doktor od 12 lat nigdy nie moglam powiedziec o niej zlego slowa

Wciąż poszukujesz "Audiolog Inowrocław"?

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52