lekarz Zyta Żmurkiewicz

Pani doktor nie rozpoznała poważnej choroby u mojego dziecka chociaż od początku wiedzieliśmy że coś jest nie tak jak powinno. Trafiliśmy do niej jak maluszek miał raptem 12 dni, następnie były kolejne wizyty. Pani doktor nadal nie widziała problemu. Jak się później okazało objawy jakie zaobserwowaliśmy były typowymi objawami jaskry wrodzonej. Postanowiliśmy skonsultować się z innym lekarzem. Natychmiast dostaliśmy skierowanie na oddział okulistyki dziecięcej. Po miesiącu maluch był po operacji i jak na razie jest dobrze. Szkoda, że pani doktor nie rozpoznała poważnego problemu, bo można było zareagować wcześniej. Zbadać ostrość wzroku można iść, ale jak problem jest poważny to nie polecam.

bardzo kompetentna, uprzejma lekarz okulista. Moja znajoma, biedna rencistka korzysta z jej usług również dlatego że nie kasuje ją pomimo wizyty prywatnej.

Baaardzo miła ale z kompetencją gorzej. Miałem zapalenie rogówki, zbadać zbadała ale co dalej zerkała do badań szpitalnych które miałam po poprzednim razie zapalenia. Nie mówię, w prostych przypadkach może jest kompetentna,ale gdy coś gorszego nie bardzo.Mam wrażenie że wiek robi swoje i odpuszcza sobie. Na prośbę czy gdyby się pogorszyło to można liczyć na nią -niestety już "poświęca się w większości rodzinie". Nic nie przepisała, badanie nic nie wniosło ale trzeba zapłacić i tyle.

Bardzo miły lekarz. W sumie porównując świnoujskich lekarzy u mnie w rankingu wypadła najlepiej.

Bardzo kompetentna Pani , cała moja rodzina korzysta z jej usług.

Bardzo kompetentna Pani , cała moja rodzina korzysta z jej usług.

bylam bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u pani doktor a co najwazniejsze w reszcie przestalo mnie bolec oko