lekarz Żywisław Mendel

2,9

Byłam na wizycie z NFZ w poradni przyszpitalnej. Mile zaskoczona kompetencją i szybkim zabiegiem w poradni wykonanym przez lekarza. Dziękuję:)

Dziękuję:)

Porażka i nieporozumienie! Ta osoba nie powinna być lekarzem! Trafiłam do niego z diagnozą ropnia hemoroidów i silnymi dolegliwościami bólowymi uniemożliwiającymi siedzenie. Liczyłam na kompetentną poradę, leczenie, ewentualnie zabieg usunięcia hemoroidów. Przez 3 wizyty wydałam blisko 1000 zł na różnego rodzaju maści i paści, które nie odniosły żadnego skutku. Poza tym straciłam czas, bo oczekiwanie aż jaśnie pan dojedzie do przychodni na wizyty zaplanowane przed 8:00 trwa 1,5h! Co gorsze na moje prośby o zastosowanie skutecznej metody zapytał, czy dolegliwość bardzo mi przeszkadza... Odradzam wszystkim pacjentom chcącym się wyleczyć i ...

Porażka i nieporozumienie!
Ta osoba nie powinna być lekarzem!
Odradzam wszystkim pacjentom chcącym się wyleczyć i szanującym swój czas i zdrowie - to konował dobry dla starców, którym jest już wszystko jedno i przychodzą do przychodni, aby sobie posiedzieć i pogadać z ekspertem o podobnie zerowej wiedzy medycznej.

Lekarz bez wiedzy i kompetencji. Próbuje leczyć metodą prób i błędów. Wydałam na zaproponowaną przez niego kurację blisko 1000 zł, bez efektu. Na moją prośbę o wskazanie skutecznej metody leczenia zwłóknionych hemoroidów utrudniających siedzenie zapytał, czy mi bardzo przeszkadzają w życiu!!! Porażka i nieporozumienie! Dodatkowo pomimo pacjentów umówionych przed 8:00 rano jaśnie pan przyjeżdża z 40-minutowym opóźnieniem, po czym przyjmuje znajomych poza kolejnością. Brak szacunku do pacjenta i elementarnego współczucia wynikającego z pełnionej misji. Żałuję, że nie zapoznałam się z opiniami o tym lekarzu przed pierwszą wizytą - oszczędziłabym czas, ...

Porażka i nieporozumienie!
Żałuję, że nie zapoznałam się z opiniami o tym lekarzu przed pierwszą wizytą - oszczędziłabym czas, nerwy i pieniądze...
Niekompetencja i ignorancją!
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

jak ten człowiek został lekarzem tego on chyba ssm nie wie. postawił diagnozę na podstawie moich informacji i szybkimeu spojrzeniu na noge. jak można się domyśleć błędna bo bez badania USG nie można było postawić właściwej diagnozy a tym samym prawidłowego leczenia. daleko od tego lekarza

Rok temu miałam czyraka na pośladku, Pan doktor użył znieczulenie miejscowe tak samo działające jak lód w sprayu - czyli znieczulenia nie było. Rozumiem, że tak może się wykonywać. Jednak trzymały mnie 4 pielęgniarki kiedy Pan doktor ciął mój pośladek. Krzyczałam, płakał z bólu. Po całym zabiegu spytał czy u ginekologa tez płacze i krzyczę. Podczas wykonywania zabiegu miałam jeszcze nieskończone 20 lat, po zabiegu nie umiałam chodzić, po kilku godzinach dopiero się uspokoiłam. Proszę sobie wyobrazić, ze do auta trzeba było mnie wrzucić jak zwłoki i wyciągnąć ponieważ nie mogłam nic zrobić. Na drugi dzień przyszłam na zmianę opatrunków, Pan doktor i pielęgniarka śmiali się ze mnie, że przyszła ta co „tak głośno płacze”, oczywiście zmiana opatrunku była równie nieprzyjemna co zabieg. Po tygodniu męczarni postanowiłam, że poproszę swoją teściową by podała się za moja mamę i weszła tam ze mną, nagle był miły i nic mnie nie bolało. Po ponad miesiącu wróciłam do samodzielnego funkcjonowania. Ja wiem że zabieg mógł być bolesny, że miejsce, w którym to miałam jest takie a nie inne i ze długo się to mogło goić ale zostałam tak zle potraktowana, jak śmieć. Mimo ze jestem dorosła kobieta od tamtej pory nie wchodzę do szpitali i lekarzy, ponieważ mam traumę. Tak na koniec wspomnę tylko, ze do dzisiaj płacze gdy tylko sobie wspomnę o tamtym dniu.

DROGI PANIE DOKTORZE CHIRURGU OGÓLNY,ZERO ZAUFANIA DO KOMPETENCJI,ZERO TŁUMACZENIA O CHOROBIE I LECZENIU,UPRZEJMOŚCI,POŚWIECENIA CZASU PODEJŚCIA DO PACJENTA ...JEDNO WIELKIE ZERO POZYTYWNE OPINIE CHYBA WYSTAWIAŁ PAN SAM .TACY PSEUDO CHIRURDZY POWINNI PRACOWAĆ NA RZEŹNI .PRZEZ MYŚL BY MI NIE PRZESZŁO ZE TACY LEKARZE JESZCZE SA SZPITALACH .TO NIE WOJNA PANIE DOKTORZE AMPUTACJA NOGI TO NIE UTRATA ZĘBA POWINNA SIĘ ODBYWAĆ TROCHĘ BARDZIEJ PROCESJONALNIE CHYBA ZE TNIECIE W CHORZOWIE NOGI NA AKORD.MAM NADZIEJE ZE SPOTKAMY SIĘ W SADZIE.

ukarany przez OSL za wykonanie amputacji bez uzyskania zgody oraz zle prowadzenie dokumentacji medycznej

Trafiłem na oddział chirurgii ogólnej w szpitalu. Okazało się ze miałem ropowice na lewej stopie. Od razu miałem zabieg chirurgiczny. Po paru dniach zostałem wypisany. Jeżeli nie pełna profesja oraz szybka interwencja w tej chwili nie miał bym lewej stopy. Dlatego jestem Panu ordynatorowi bardzo wdzięczny iż w pewnym sensie uratował mi stopę.

ukarany przez Okręgowy Sąd Lekarski za wykonanie zabiegu amputacji bez uzyskania zgody pacjenta oraz złe prowadzenie dokumentacji medycznej

Trafiłam na oddział Pana Ordynatora z ropowicą i martwicą palca, a także bezwzględnym „wyrokiem” innego lekarza – „do amputacji!!”. Mimo poważnych powikłań (zespół stopy cukrzycowej) Pan Doktor zamiast amputacji podjął leczenie za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Wspaniały człowiek, bardzo dobry fachowiec, a Jego postawa i podejście do chorego – naprawdę wyjątkowe. Jest w Nim bardzo dużo dobroci i ciepła, a przede wszystkim zrozumienia dla pacjentów. Na pewno mało dziś takich lekarzy „z sercem” dla których każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Pacjentom szczerze polecam....a Panu Doktorowi serdecznie dziękuję. Beata.M