dr n. med. Wojciech Romanowski

Reumatolog

Świetny lekarz!!! Po wielu perypetiach wreszcie znalazłam lekarza, który bardzo bobrze mnie leczy, jest sympatyczny i poświęca każdemu pacjentowi od 15 do nawet 30 minut. Porozmawia, przebada a jeśli trzeba wyśle na inne niezbędne badania. Polecam!!!

Świetny bardzo doświadczony lekarz. Da się zauważyć że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i odpowiednim zainteresowaniem. Przede wszystkim bardzo miły i przyjemny w rozmowie,a co jest rzadkością-słucha pacjenta co skutkuje kompleksowymi badaniami w kierunku zgłoszonych dolegliwości​. Polecam wszystkim którzy mają problemy reumatyczne. Żałuję tylko że tak późno do niego trafiłem.

W jakich godzinach i w jaki dzień można rejestrować się telefonicznie do pana doktora Romanowskiego?

super lekarz najr. Wojciech Romanowski jest lekarzem który w pełni stosuje przysięgę Hipokratesa jest b. kompententny nietylko w dziedzinie reumatologii ale leczy całościowo i niejednokrotnie ratował życie wielu pacjentom i ma serce dla chorych.

Dzięki dr Romanowskiemu wyszedłem z choroby, którą inni lekarze uznali za nie nadającą się do leczenie, pakując we mnie sterydy i metotreksat. Po kilku miesiącach leczenia i pobycie w placówce dr - praktycznie całkowita reemsja.

nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

nie polecam

KOMPETENTNY,DUZA WIEDZA,SUPER CZŁOWIEK I LEKARZ, POLECAM !!!

KOMPETENTNY,DUZA WIEDZA,SUPER CZŁOWIEK I LEKARZ, POLECAM !!!

Wspanialy doktor godny polecenia , jestem Jego pacjentką od 7 lat . [A.Sz.]

Wspanialy doktor godny polecenia , jestem Jego pacjentką od 7 lat . [A.Sz.]

Bardzo polecam tego lekarza !! Bardzo duza wiedza na temat tego co robi :)

Bardzo polecam tego lekarza !! Bardzo duza wiedza na temat tego co robi :)

Zadowolenie maksymalne.Córka chora na toczeń rumieniowaty układowy ,jest pod stałą opieką, w tej chwili po zastosowaniu leków ma reemisję choroby.Mamy do dr Zaufanie.