Lekarze

- 121670
Stomatolog Szczecin lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

"LeDent" Gabinet Stomatologiczny
Rynek Nowy 1 "Podzamcze" (Płatność tylko gotówką)
70-533 Szczecin

Może i najtańsi nie są ale jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do klienta, to inni lekarze mogą się uczyć. Pełen szacunek za walkę z moimi kłami, zadowlony Krzysiek ze Stragardu - nie szczecińskiego :)
Opinia dodana przez: Krzysiek
Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.
Opinia dodana przez: daria
Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

Cierpię na dentofobie. Poszedłem do Pana Marcina po dość długiej przerwie i z licznymi ubytkami. Wytłumaczyłem o co chodzi i jako pierwszy z dentystów w Szczecinku nie narzekał tylko zabrał się do roboty. Szok, nic nie bolało, wszystko Pan Marcin mi wytłumaczył i od razu powiedział o kosztach leczenia. Profesjonalista w swoim fachu, byłem już w wielu gabinetach dentystycznych w Szczecinku i nie ma sobie równych. W końcu idę do ...
Opinia dodana przez: Artur
Proktolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i ...
Opinia dodana przez: Halina
Terapeuta Katowice  Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

wizyta już od 120

Centrum Psychologii i Seksuologii
Mickiewicza 3
Katowice

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i ...
Opinia dodana przez: Janka
Kardiolog Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Dr Pawlik jest jak najbardziej godna polecenia, złego słowa nie można powiedzieć. Zawsze dokładnie wytłumaczy i odpowie na pytania. Bardzo sympatyczna i zaangażowana!!!!
Opinia dodana przez: gonek

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny ratunkowej

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.
Radiolog Olsztyn prof. dr hab. n. med. Jerzy Gielecki

CENTRUM USG Olsztyn
Grunwaldzka 14a
Olsztyn

Na wizycie podczas badania tarczycy została wykryta u mnie choroba Hashimoto, potwierdziły to późniejsze badania u endokrynologa. Trafna diagnoza. Sprzęt bardzo nowoczesny, szczególnie wrażenie robi olbrzymi ekran dla pacjenta, na którym wszystko widać.
Opinia dodana przez: Jagoda

Mariusz Pytlasiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski

53-657 Wrocław

Bardzo konkretnie podchodzi do sprawy wszystko dokładnie i pokolei tłumaczy.Mialam w styczniu 2014 zabieg na ciesnie nadgarstka jestem bardzo zadowolona z rezultatów tego zabiegu. w marcu bede miała kolejny zabieg na nerwy rowka łokciowego .z przyjemnością mogę polecić pana doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mateusz Kęsek

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg onkolog

Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach
Wybrzeże AK 15
Gliwice

Polecam pana dr. Mateusza dawny szpital wojskowy Gliwice .Profesjonalne podejście do pacjenta, sympatyczny, bardzo duży pozytyw za całokształt.
Opinia dodana przez: Łukasz