Lekarze

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny ratunkowej

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.
Radiolog Olsztyn prof. dr hab. n. med. Jerzy Gielecki

CENTRUM USG Olsztyn
Grunwaldzka 14a
Olsztyn

Na wizycie podczas badania tarczycy została wykryta u mnie choroba Hashimoto, potwierdziły to późniejsze badania u endokrynologa. Trafna diagnoza. Sprzęt bardzo nowoczesny, szczególnie wrażenie robi olbrzymi ekran dla pacjenta, na którym wszystko widać.
Opinia dodana przez: Jagoda

Mariusz Pytlasiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski

53-657 Wrocław

Bardzo konkretnie podchodzi do sprawy wszystko dokładnie i pokolei tłumaczy.Mialam w styczniu 2014 zabieg na ciesnie nadgarstka jestem bardzo zadowolona z rezultatów tego zabiegu. w marcu bede miała kolejny zabieg na nerwy rowka łokciowego .z przyjemnością mogę polecić pana doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mateusz Kęsek

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg onkolog

Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach
Wybrzeże AK 15
Gliwice

Polecam pana dr. Mateusza dawny szpital wojskowy Gliwice .Profesjonalne podejście do pacjenta, sympatyczny, bardzo duży pozytyw za całokształt.
Opinia dodana przez: Łukasz

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Bardzo dobry lekarz, życzliwie nastawiony do pacjentów. Polecam badania wstępne, profilaktykę.
Krzysztof Majchrzak

lek. med. Marcin Sowiński

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

Gabinet Lekarski

50-204 Wrocław

Bardzo kompetentny a przede wszystkim ludzki człowiek.Zlecił konkretne badania, udzielił rzeczowych odpowiedzi a przede wszystkim dał nadzieję na wyzdrowienie i sprawne poruszanie się. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: anonim

lek. med. Robert Kulik

Ginekolog

wizyta już od 250

Wazektomia Warszawa - ZdrOva Ginekologiczno-Andrologiczna Praktyka Lekarska
Floriańska 6, Lok U-4 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej)

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus
Leśna 8
Lubin

Po ciąży moje piersi zmieniły kształt i poddały się grawitacji jestem młodą dziewczyną i jeszcze całe życie przede mną także zdecydowałam się na powiększeniu biustu. Wybrałam rozmiar 375 i jestem super zadowolona z efektu. piersi są nie dość że mają idealny kształt i wielkość to jeszcze blizny są prawie nie widoczne. Polecam dr Leszczyńskiego i zachęcam do poprawiania tych nieprzyjemnych skutków macierzyństwa. Pozdrawiam młode mamusie!
Opinia dodana przez: Katarzynaaa