Filtruj terminy

Internista, Alergolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Grzegorowski

Alergolog, Pulmonolog

ulica Wieniecka 34
87-800 Włocławek

Fantastyczny lekarz. Jestem chora na astmę i mam ciężką alergię. Leczę się u niego od 10 lat. Kiedy okazało się że jestem w ciąży, ustawił mi tak leczenie żeby nie szkodziło dziecku, i okazało się że na tyle trafnie że ja czułam się dobrze całą ciążę i po ciąży również.każdy kolejny epizod z moim zdrowiem jest załatwiany przez niego fachowo. Gorąco polecam bo nie tylko dobrze leczy ale również wszystko ...

lek. med. Jadwiga Rogozińska

Pulmonolog, Alergolog

NZOZ "Przy Żytniej" ul. Łanowa 25a
Łanowa 25a
87-800 Włocławek

Leczę się od jakiegoś czasu u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani Dr Rogozińska podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem, wzbudza zaufanie do swoich kompetencji i dużego doświadczenia. Potwierdziły się słowa znajomego, że nie każdy lekarz poświęca tyle uwagi pacjentowi. Polecam gorąco
Opinia dodana przez: Anonimowo

lekarz Jarosław Sokołowski

Pulmonolog, Alergolog

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Bardzo nieuprzejmy. Pierwsze pytanie jakie mi zadał to czy wizyta na NFZ czy prywatna. Niechętnie wysłuchał, o ewentualnej mojej alergii kazał poczytać w Internecie! Po wymuszeniu skierowania na testy alergiczne powiedział, żebym więcej do niego nie przychodziła! Może być spokojny, nigdy nie przyjdę i nie polecę nikomu. Szkoda czasu!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Katarzyna Czachorowska