alergolog

lekarz Włodzimierz Wojciechowski

Przychodnia Lekarska TRIMED
ul. Ludowa 5
Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra
Alergolog Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Alergolog   (+2 więcej)

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Kraków

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Wolny termin: 23 Sie o 07:30. Sprawdź inny. # 5

lek. med. Elżbieta Smalera

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

Wolny termin: 23 Sie o 15:45. Sprawdź inny. # 6

dr n. med. Hanna Richter-Ritz

Alergolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Białołęka, Warszawa

Ja też się odczulam u Pani Doktor. Świetny fachowiec. Idealnie dobrała szczepionkę odpowiednią dla mnie. Są efekty. Polecam

Wolny termin: 24 Sie o 14:00. Sprawdź inny. # 7

dr n. med. Eliza Wasilewska

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech
Wolny termin: 24 Sie o 16:00. Sprawdź inny. # 8

dr n. med. Tomasz Grzelewski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))