Alergolog W Okolicach Baborów

Gabinet Alergologiczno-Internistyczny

44-200 None

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!

Opinia dodana przez: pacjent

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz, świetnie zorientowany w alergologii, kulturalny dla pacjenta. Nigdzie się nie spieszy, cierpliwie wszystko tłumaczy.

Opinia dodana przez: Anonim Anonim
Alergolog Strzelce Opolskie dr n. med. Jarosław Mijas

dr n. med. Jarosław Mijas

Alergolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Lekarz nieprzeciętny, świetny diagnosta i co najważniejsze skuteczny.Do tego (a to już zupełna rzadkość w dzisiejszych czasach) - etyka zawodowa i szacunek do pacjenta.

Jesteśmy pacjentami Pana Doktora od wielu lat, poświęca nam zawsze dużo czasu,niczego nie lekceważy, wiem, że czuję się za nas odpowiedzialny. Właściwie wszyscy nasi znajomi są pacjentami Pana Doktora, takie same są też ich doświadczenia i opinie. Panie Doktorze, dziękujemy.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Wójtowa Wieś, Gliwice

Bardzo miła Pani doktor , kompetentna i zna się na rzeczy.Bardzo dokładnie zbadała i przeprowadziła wywiad. Celnie dobrała lekarstwo.

Opinia dodana przez: Danuta

Medikor

44-253 Rybnik

A ma ktoś może nowy nr.telefonu aby się zarejestrować do Pana doktor.Mam przyjechac do kontroli ale nie mogę się dodzwonic a naprawdę LEKARZ SUPER!! godny polecenia.

Opinia dodana przez: Klaudia

Rybnik

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

NZOZ Poradnia Alergologiczna
Książęca 12
47-400 Racibórz

Bardzo doświadczony lekarz,który leczy moje drugie pokolenie.Można naprawdę zaufać.Polecam wszystkim.

lekarz Halina Chmielewska

Alergolog, Internista

1 Maja 9 (II p.)
Chwałkowice, Opole

Do Pani doktor trafiłam w bardzo poważnym stadium alergii- kilka lat temu.Dzięki Jej wiedzy ,profesjonalnemu podejściu,dobraniu odpowiednich leków ,dziś nie mam problemu z alergią. W okresach wzmożonego pylenia ,stosuję tabletki .Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam Panią doktor Chmielewską ...

Do Pani doktor trafiłam w bardzo poważnym stadium alergii- kilka lat temu.Dzięki Jej wiedzy ,profesjonalnemu podejściu,dobraniu odpowiednich leków ,dziś nie mam problemu z alergią. W okresach wzmożonego pylenia ,stosuję tabletki .Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam Panią doktor Chmielewską :)

Opinia dodana przez: Krystyna
Alergolog Zawadzkie dr n. med. Andrzej Dymek

dr n. med. Andrzej Dymek

Alergolog, Laryngolog

Oddział Zawadzkie
Waryńskiego 4
47-120 Zawadzkie

leczę się u Pana Doktora 2 lata i nie wiem czy dzisiaj bym żyła gdybym nie trafiła do doktora poprawnie zdiagnozował mnie i wyleczył teraz leczę się tylko u niego brałam nawet udział w badaniu klinicznym po 6 latach poszukiwania lekarza trafilam na doktora i teraz czuję się świetnie

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor jest uprzejma i świetnie potrafiła dobrać mi leki na moje dolegliwości ;)