alergolog białystok

Alergolog   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Alergologiczny
ul.Rocha 12A piętro II, pokój 2
Białystok

Bardzo kompetentna,miła ,rzeczowa stale się rozwijająca Pani Docent.Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi

Opinia dodana przez: Lech

Alergolog   (+1 więcej)

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
Białystok

Ludzie uciekajcie od tej kobiety gdzie pieprz róśnie. Niekompetentna, niekultularna. Miałam do czynienia jako lekarz alergolog. Wodzi za nos. Mówi żeby dzwonić gdyby działo się coś z dzieckiem . Nie odbiera telefonów. Wmawia ze na telefonie nic się nie wyświetliło. Byłam z dzieckiem na wizycie prywatnej. Po kolejnych moich telefonach ze źle się dzieje z dzieckiem miała przyjąć na na niż po czym zmieniła zdanie i kazala przyjść prywatnie. Nie słucha coś się do niej mówi. Twierdzi ze choroba dziecka to wymysł r odzicow. Beszczelna, chamska. Nigdy w życiu nie spotkałam się takim brakiem szacunku i zrozumienia że strony lekarza w stronę malego pacjenta. Bo to przecież chodzi o nasze szkraby a nie o nas. Uciekajcie daleko jak tylko usłyszycie nazwisko MATUSZEWSKA ELŻBIETA. Nie odpuszczę takiemu prostactwu i bezczelności. Porusze niebo i ziemię żeby kobieta była ludzka nam ludziom laikom. Lekarz to też człowiek taki jak my a nie Bóg.... mam nadzieje ze wiele ludzi skorzysta z mojej opinii i ucieknie od tej kobiety. A jak smaruje pismo i wysyłam wyżej.. ..