Alergolog Bielsko-Biała

Alergolog Bielsko-Biała dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Alergolog, Pediatra

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Świetna Pani Doktor, jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszę się, że są jeszcze lekarze z powołania! Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Jola

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Super pani doktor! Nie jest jej ciężko wyjść na korytarz i przeprosić pacjentów, że długo czekali, ponieważ musiała zrobić przyjęcie na oddział do szpitala.Zazwyczaj tak uprzejmych lekarzy spotyka się tylko w gabinetach prywatnych, a pani doktor jest tak uprzejma przyjmując w Ośrodku Zdrowia. Polecam !!!

lekarz Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Prywatny Gabinet Pediatryczny
ul. Wczasowa 22, 43-300 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Solidny, obrazowo tłumaczy dolegliwosci i sposoby leczenia dziecka. Leczył mojego syna od malucha i nigdy nie zawiódł. Solidny, zawsze dostepny. Ile to razy późnym wieczorem docierał do swojego pacjęta. Godny zaufania, nie "owijający w bawełnę". Trafne diagnozy.
Dziękuję "wujciu doktorku" za okazaną pomoc i leczenie syna. Mielismy szczęście trafić na tak solidnego pediatrę.

Blokowa 40
Bielsko-Biała

lekarz z powolania oby takich wiecej nigdy nie odmowila pr zyjecia zawsze sluzy pomoca jak potrafi najlepiej

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b
Bielsko-Biała

Córka cały 2014 rok przechorowała - szpitale, wizyty od lekarza do lekarza.. W grudniu 2014 trafiliśmy do Pani Doktor Małgorzaty Rajzer i dużo weselsza ta nasza rzeczywistość od tego czasu:) Pani Doktor ma ogromne doświadczenie i wiedzę co pozwala jej na szersze spojrzenie na obraz choroby - stąd trafna diagnoza pojawiła się już na pierwszej wizycie, a zalecone przez nią leczenie daje niesamowite efekty! Jest to lekarz z powołania - nawet po godzinach pracy nie zapomina o swoich pacjentach! Polecam wszystkim!!!

Opinia dodana przez: Eliza

SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI
ul. Osterwy 4
Bielsko-Biała

Moim zdaniem najlepszy specjalista na Podbeskidziu. Kompetentny i posiadający ogromną wiedze. Wcześniej chodziłem do Pani Ewy L.M. ale zdecydowanie wybieram Pana Doktora Szczerbowskiego. Zresztą ilość pacjentów których przyjmuje jest najlepszym wyznacznikiem jego kompetencji

Opinia dodana przez: Robert

lekarz Barbara Putyra

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Grażyny 9
Bielsko-Biała

Byłam u lekarki z dwulatkiem mamy problem z AZS, była miła na tyle ile powinna, przyszłam do niej leczyć dziecko więc nie oczekiwałam od niej że będzie słodzić! Moja córka jest dość krzykliwym dzieckiem, żaden lekarz jak do tej pory nie potrafił jej uspokoić by np. ją osłuchać, a pani Barbarze się to udało, udało się jej nawiązać spokojną relacje z dzieckiem! Jeśli chodzi o samo leczenie, przepisała nam receptę na której były różne cenowo leki, mi odpowiadały. Niektórzy zarzucają jej że przepisuje drogie lekarstwa cóż ja jestem za postępem a nowej generacji leki/maści niestety ale są drogie. Dostaliśmy również skierowanie na badanie z krwi oraz duża ilość mleka na receptę, nie miała problemu tego przepisać nie musiałam się prosić tak jak u A. Szczerbowskiego który informował gdzie mam prywatnie zrobić badania córce miała w tedy 12 mcy a koszt tych badań to jakieś 600 zł, a jak prosiłam o mleko dla dziecka to przepisywał 1 puszkę i informował ze więcej nie przepisze bo wymyślam a poza tym dziecko jest na tyle duże że mleka nie muszę jej już podawać i żebym sobie do gastrologa z nią pojechała, wiem pan ma kuku. Wracając do Pani Barbary jestem z niej zadowolona bo nas nie olala, przejęła się małą, potrafiła ją "okiełznać" :) i według mnie podjęła prawidłowe leczenie. Pamiętajmy lekarz jest tylko człowiekiem nie cudotwórca, a co do arogancji tej pani wątpię by była to prawda a jeśli tak to zmieniła się na duży + bo mam rok 2016!! Pozdrawiam i ocenę jej pozostawiam wam spróbujcie!

Opinia dodana przez: Jaga

Centrum Medicover - Bielsko - Biała