Alergolog W Okolicach Blachownia

Fabianiego 7
Radomsko

Wspaniały lekarz. Kompetentny, o ogromnym zaangażowaniu w leczeniu moich dwóch synów. Leczenie i odczulanie uratowało moich chłopaków od ciągłych infekcji i antybiotyków. Pani pielęgniarka również miała i przyjazna.

Opinia dodana przez: Lidka

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.

Opinia dodana przez: JT

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Przez wiele lat cierpialam na duszacy kaszel i ciagle infekcje drog oddechowych, w zasadzie inni lekarze stawiali zle diagnozy jak np. astma. Pan Krzywiecki odkryl, ze to refluks zoladkowo-przelykowy i skierowal na operacje do kliniki w Zabrzu.
Bardzo dobry fachowiec ...

Bardzo dobry fachowiec (lekarz, naukowiec) i wspanialy czlowiek, tak go wspominam, bo bylo to juz jakies 10 lat temu.
Chodzilam do niego prywatnie do gabinetu w Bytomiu i doskonale pamietam jak mowil, ze oplata tylko jak mam pieniadze, jak nie, to nie trzeba, nigdy wczesneij ani pozniej mi sie to nie zdarzylo w kontaktach z lekarzami jak i normalne podejscie do pacjenta jako czlowieka.

lekarz Aleksandra Chwist-Nowak

Alergolog, Internista

Przychodnia Rejonowa nr 1
Piłsudskiego 5
41-940 Piekary Śląskie

Wspaniała lekarka !!! Fachowość i uprzejmość idą w parze, a to w obecnych czasach rzadkość. Podchodzi kompleksowo do pacjenta ,bierze pod uwagę inne schorzenia, a nie ogranicza się tylko do postawienia diagnozy i wypisania recepty. Udziela porady nawet gdy pacjent nie jest na dany dzień zarejestrowany. BARDZO polecam!!!

poświęca

Opinia dodana przez: Elżbieta

Pod Lipami 22
41-940 Piekary Śląskie

Żyję już 40 lat i lekarzy znam setki, ale nigdy nie spotkałem takiego lekarza jak Pani Jola. Tak kompleksowego, fachowego podejścia nie spotkałem nigdy u żadnego lekarza. Jej wiedza wykracza daleko poza wiedzę książkową. To chodzący geniusz medyczny i w dodatku z fantastycznym podejściem do dzieci. Kosztuje to fakt, ale warto byłoby wydać nawet 10 x więcej dla zdrowia waszych dzieci. Gdyby była tania to pielgrzymki z całego kraju zjeżdżałyby się jak na Jasną Górę.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Al.NMP 67a/4
Częstochowa

Polecam, jedyna wada to częste czekanie na szczepienie spowodowane dużą ilością pacjentów. Przeszedłem pierwszy rok odczulania, zmiana ogromna, dodatkowo doskonale dobrane leczenie farmakologiczne.

Tarnowskie Góry

Dr Elżbieta Sikora to bardzo dobry specjalista, to lekarz który naprawdę chce pomóc i dogłębnie szuka wszystkich przyczyn choroby. Bardzo miła i ciepła osoba - wspaniała dla dzieci. Mogę ją polecić każdemu.

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)
42-400 Zawiercie

Panią doktor zdecydowanie polecam.Osoba kompetentna,poswięcająca dużo czasu pacjentowi,jestem zdziwiony niektorymi negatywnymi opiniami,gdyż moja wizyta był w ramach funduszu w publicznej przychodni,a zostałem obsłuzony i miło i fachowo.

Alergolog Zawadzkie dr n. med. Andrzej Dymek

dr n. med. Andrzej Dymek

Alergolog, Laryngolog

Oddział Zawadzkie
Waryńskiego 4
47-120 Zawadzkie

leczę się u Pana Doktora 2 lata i nie wiem czy dzisiaj bym żyła gdybym nie trafiła do doktora poprawnie zdiagnozował mnie i wyleczył teraz leczę się tylko u niego brałam nawet udział w badaniu klinicznym po 6 latach poszukiwania lekarza trafilam na doktora i teraz czuję się świetnie

lekarz Bogumiła Ujma

Alergolog, Pediatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Częstochowa
42-200 Częstochowa

dobry lekarz, kompetentny, ogromny minus za bardzo długie czekanie w kolejce niekiedy bywa nawet 4 godziny.

Opinia dodana przez: MAGDA