Alergolog W Okolicach Bojanowo

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

pulmunolog

Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Na pierwszej wizycie miałem mieszane odczucia.Po następnych wizytach zmieniłem zdanie ponieważ diagnoza była trafna i szybka, kompleksowe badania, dobra interpretacja wyników i umiejętność wysłuchania pacjenta.

Opinia dodana przez: Michał

Bardzo dobry specjalista,kompetentny, wie co robi, polecam

Bardzo dobry specjalista,kompetentny, wie co robi, polecam

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Chodzę do niej już od kilku lat. Na początku nie spełniala moich oczekiwań (w testach alergicznych nic nie wychodziło, a ja wciąż miałam objawy alergii), ale po jakimś czasie w końcu okazało się na co konkretnie jestem uczulona i od tego momentu leczenie przebiega bardzo sprawnie.

Jana Pawła II 1
55-100 Trzebnica

dziwię się skąd głosy na nie; a ja każdemu polecam i dużo moich znajomych korzysta z porad tej lekarki, bo:
1/ tłumaczy dlaczego dziecko dosteje lek

2/ ma czas na wytłumaczenie choroby
3/ dużo czasu poświęca zapobieganiu
4/ nie naciąga na częste kontrole

Gostyń

jeszcze nigdy nie byłam tak poruszona wychodząc od lekarza, jest nieuprzejmy(delikatnie to ujmując), pytań to nawet proszę nie zadawać bo w połowie przerwie mówiąc to co on chce powiedzieć,wywnioskowałam że ma strach iż nie będzie w stanie na nie odpowiedzieć. moja córka była przerażona, nigdy więcej do niego jej nie zaprowadzę. ten lekarz to chyba pomylił zawody, moim zdaniem w ogóle nie powinien pracować z ludźmi. poprosiłam o wypisanie 1-dniowej porady czy coś w tym rodzaju do pracy, to z oburzeniem i podniesionym głosem odpowiedział "a na jakiej podstawie" no i straciłam dzień urlopu, a szkoda bo dzień był naprawdę stracony i zepsuty humor. Jeśli ktoś musi iść do alergologa to tylko nie do niego!!!!

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Pani doktor najpierw proponuje odczulanie na białko kota , po czym po pół roku stwierdza że nie prowadzi na to odczulania bo to nie bezpieczne Na prawdę mogłaby Pani przemyśleć co mówi ludziom a nie tak zmieniać zdanie . Oczywiście przedstawia typowe dla wielu alergologów podejście żeby wierze oddawać , nie widzie innych rozwiązań a takie istnieją , wystarczy poczytać zamiast płacić krocie za wizytę . Kolejny minus to Pani z trakcie rozmowy telefonicznej ze mną rozlacza się, miało to miejsce dwa razy w ciągu roku , nie spodziewałam się takiego poziomu kultury bo były to normalna konwersacja, nie kłótnia . Chciałam się zapytać tylko o cene szczopionki a ona mi każe przyjść tylko po to na wizytę , rzecz jasna prywatna bo na fundusz czeka się pół roku!

Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Kościuszki 13/3