Alergolog W Okolicach Borne Sulinowo

None
ulica Miła 6/2
Wałcz

Polecam Panią doktor,stawia dokladne diagnozy. Lekarz z powołania,interesuje się małym pacjentem. Konkretne i i fachowe podejście. Leczę córkę u Pani doktor od urodzenia i nigdy się nie zawidłam!

Opinia dodana przez: Karolina

None
ulica Korczaka 23 A
Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

Kopernika 7
Złotów

Nie mogę narzekać, chodzę do niego od czasu do czasu z dziećmi jak już inni lekarze nie dają rady...wtedy on zawsze mi wyprowadzi dziecko. Jest drogi, ale jeśli chodzi o choroby układu oddechowego ma pojęcie, z lekami nie jest tak źle, zawsze proponuje tańsze i droższe jak kogo stać, ale przedtem pyta. Jest bardzo szczegółowy, robi dokładny wywiad i dokładnie osłuchuje dziecko, wizyta nie trwa 5 minut ale czasem z dobre 20-30. Ja polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Puls
Budowlanych
Wałcz

Wspaniała Pani doktor. Bardzo pomogła mojej córce. Nie znam drugiego takiego lekarza.Polecam wszystkim!!!!!!!

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

Edward Łaski

Alergolog, Dermatolog

Wojska Polskiego 2-6
Wałcz

Kompleksowo zajął się moim problemem, kuracja przyniosła oczekiwane skutki. Pomimo powtarzających się zarzutów o nieuprzejmym zachowaniu, ja nie doświadczyłem takiego. Dr wytłumaczył na czym polega moja choroba i opisał szczegółowo kroki kuracji. Polecam.

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1