Alergolog W Okolicach Braniewo

Traugutta 27A
82-300 Elbląg

Uważam ze pani doktor to skarb.leczymy naszego synka u pani doktor.chodz wizyty nie należą do tanich.to ci sie nim iw zrobi dla dziecka.z tego co słyszałam wyleczyla wielo osób.polwcam 1000%

Opinia dodana przez: marta

ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

polecam, po zastosowaniu wielu różnorodnych i bezskutecznych leków przepisywanych przez lekarzy, w końcu trafiłam do P. Ijuha i diagnoza oraz leczenie było szybkie a co najważniejsze skuteczne

ul. Zakopiańska 7/3
82-340 Suchacz

Arogant. Nie umie przeprowadzić wywiadu. Koncentruje się na sobie a nie na pacjencie. Dba o swój wygląd, co pośrednio wskazuje na to, co w poprzednim zdaniu.

Opinia dodana przez: Alfred

lekarz Danuta Kania-Toczko