Alergolog W Okolicach Brześć Kujawski

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Zapisałam się do Pani doktor z 3 dzieci. Jestem zdumiona sytuacją, że nigdy nie czekam z dziećmi na przyjęcie 2-3 dni, jak wcześniej w przychodni, do której należałam. Zawsze jestem miło i fachowo obsłużona. Moje dzieci bardzo chętnie jeżdżą do przychodni, ponieważ lubią Panią doktor i Pani doktor nigdy nie robi problemu z rzeczy które tego nie wymagają.

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.

Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Widok 6
87-720 Ciechocinek

Bardzo błyskotliwy lekarz, który jest lekarzem z powołania. Nie strzela w ciemno, przeprowadza dociekliwe rozmowy, stara szkoła. Polecam, bo wybitny alergolog.

Opinia dodana przez: marta

Św. Józefa 13/42
87-100 Toruń

Bardzo kompetentna, miła i sympatyczna. Wszystko wytłumaczy dokładnie i poświęci tyle czasu ile trzeba. Szukając lekarza dla mojego nastoletniego syna odwiedziliśmy trzech lekarzy niezbyt miłych ani dobrych, aż dopiero tu znalazłam Panią doktor i serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: gość

Szeroka 30
Stare Miasto, Toruń

Z synem Damianem Jabłońskim chodzę na wizyty u Pani dr. już 11 lat, w tym momencie ma 14. Za panią dr przeszłam z przychodni wojskowej do olk, nie ma bardziej kompetentnego lekarza. 8 miesięcy temu urodziłam dziecko, również z alergią i astmą oskrzelową. Nie wyobrażam sobie innego lekarza niż dr Termanowska, aby jego leczył..
Pozdrawiam. Ola

ulica Wieniecka 34
87-800 Włocławek

Zdecydowanie polecam. Lekarz o wysokich kwalifikacjach i osobistej kulturze .

Zdecydowanie polecam. Lekarz o wysokich kwalifikacjach i osobistej kulturze .

poniedzialek-czwartek 15-17

Toruń

moja córka trafiła do szpitala zapalenie płuc po wyjsciu ze szpitala kolejny antybiotyk,znajomi polecili pana doktora ,natychmiast zmienił wczesniej zapisane antybiotyki ,trafiony lek zacząl działac po kilku godzinach ,córka od dawna nie choruje ,takiego podejscia do pacjenta dawno nie widziałam super specjalista ,nie słyszałam nigdy złej opini bądz żle postawionej diagnozy ,wszyscy znajomi ,moja rodzina leczy dzieci ,dorosłych również ,polecam gorąco

Olsztyńska 18
Toruń

Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, chodzę z córka do Pani doktor nie tylko z alergią, ale również przy każdej infekcji. Moja córka była po zachłyśnięciu zupą i dzięki Niej córka szybko trafiła do szpitala, nie zastanawiała się , nie analizowała, że może to nie to, poczekajmy... Inni uważali, ze taki kaszel to zwykła infekcja i można spróbować antybiotyku. W szpitalu również oceniam pozytywnie Panią doktor. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: emila

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

To nie tylko lekarz, ale i świetny psycholog. Tłumaczy wszystko cierpliwie, dobiera trafnie terapię. Nie mogli mi pomóc inni dermatolodzy w mieście, ona uporała się z problemem w parę tygodni. Zdecydowanie polecam!

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

Witam :) Pani Doktor leczyła moją córke pod kątem pediatrycznym w wieku niemowlęcym a pózniej pod kątem alergologicznym .proszę mi wierzyć dusza człowiek jako osoba a jako lekarz godny polecenia .Byłam osoba panikującą jak kazda młoda matka zawsze potrafila mnie uspokoic i wyleczyć dziecko . tak że bardzo polecam :)

Opinia dodana przez: Barbara