Alergolog W Okolicach Chęciny

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33

Polecam
dr.Komorowską jest to lekarz z powołania,konkretna,dobre podejście,rozmawia się jak z najlepszym przyjacielem :)

Polecam

Opinia dodana przez: renata

None
Plac mjr Ponurego 16
Wąchock

Bardzo dobry przyjemny lekarz naprawdę z powołania. Moje dziecko leczone jest od 7miesięca życia u Pana doktora. Godny polecenia ..naprawdę

Opinia dodana przez: Monika

Sienkiewicza 65
Kielce

Naprawdę świetny i kompetenty lekarz. Leczę się u niego od 2000 roku i nigdy mnie nie zawiódł.

Prywatna Poradnia Kardiologiczna
Zagórska 20
Kielce

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Uprzejma, pogodna, słuchająca, rzeczowo objaśnia problem. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona (wizyta NFZ) takim podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Aga

Zakład Psychiatryczno-Psychologiczny
HUTNICZA 2A
Starachowice

Zniesmaczony tatuś szuka urologa, ze względu na swój bardzo wstydliwy problem. Szkoda, że histeria wyparła mu rozum. Ale to już inna dziedzina medycyny. Polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

Jagiellońska 70
Kielce

Poszlam do pani doktor z moim dzieckiem bo tak doradzili mi znajomi ze to bardzo dobry specjalista. Potwierdza, te opinie i teraz ja polecam tego lekarza znajomym i tym ktorzy naprawde szukaja specjalisty na wysokim poziomie

Sokola 19 lok. 22
Skarżysko-Kamienna

Lekarka kompetentna , godna polecenia.W czasie wizyty szczegółowo i zrozumial.e wyjaśnia przyczyny choroby i sposoby leczenia

Eskulap
Przemysłowa
Sędziszów

Jestem pacjentką tej przychodni i jestem bardzo zadowolona.Pani Doktor miła i widać że wie co robi.Wcześniej moje dziecko dostawało na każdą infekcję antybiotyk więc przepisałam się do tej przychodni i to była moja bardzo dobra decyzja.Obecnie moja córka choruje mniej i wiem ,że jest w dobrych rękach.Organizacja pracy bardzo dobra,mogę liczyć na poradę Pani Doktor także przez telefon, gdy czasami nie wiem co mam robić.

NZOZ ARTIMED
Kielce,ul.Paderewskiego 4B
Kielce

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Sądowa 9
Busko-Zdrój

Lekarz nadzwyczaj nieuprzejmy,traktujący pacjentów jak śmieci, dodałbym także, że niekompetentny.
Stanowczo odradzam wizytę u niego.

Stanowczo odradzam wizytę u niego.