Alergolog W Okolicach Chociwel

Chojnicka 59
Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: iwona

lekarz Małgorzata Radkowska

Alergolog, Pediatra

Brązowa 73
Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: wiechu

dr n. med. Beata Ciechanowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna
Słowackiego 19
Szczecin

Bardzo uprzejma, pomocna a przede wszystkim kompetentna, nie przepisuje niepotrzebnie leków "na wszelki wypadek", nie straszy. Polecam.

lekarz Piotr Bajerwoicz

Alergolog, Pediatra

Czarnieckiego 25c
Stargard Szczeciński

Lekarz godny polecenia, miły uprzejmy, dobrze dobiera leki, ma dobry kontakt z pacjentami, wszystko dokładnie tłumaczy wyjaśnia nie zrozumiałe kwestie

Marzena Bukiel

Alergolog, Internista

NZOZ ALERGOLOGIA-PULMONOLOGIA
Osiedle Zachód A 17
Stargard Szczeciński

od lat leczyłam swojego syna u Pani doktor Bukiel jestem b. zadowolona z jej podejscia do pacjenta, a dziecko też luibiło te wizyty

Leśmiana 7
Szczecin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Miałem przewlekłe problemy z gardłem i górnymi drogami oddechowymi. Często chorowałem i przeziębiałem się. Nie byłem zadowolony z dotychczasowego leczenia. Doktor Andrzejewski mnie zbadał i zalecił testy alergiczne. Jako pierwszy odkrył przyczynę moich dolegliwości. Dziękuję i polecam.

dr n. med. Maria Znaczko

Alergolog, Lekarz rodzinny

NZOZ

Choszczno

Jest bardzo dobrym lekarzem z duza wiedza, a jednoczesnie potrafi w prosty sposob wytlumaczyc na czym polega alergia u mojego dziecka i jak z nia walczyc. Poza tym jest jedynym lekarzem ktorego znam ktory wciaz sie doksztalca ( zrobila doktorat) a przeciez to jest w tym zawodzie niezbedne.

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Strzałowska 22