Alergolog Cieszyn

Brożka 9/3
43-400 Cieszyn

Najlepszy pediatra jakiego znam. Jej niesamowita intuicja i wiedza pozwoliły uratować nasze dziecko! Bada dokładnie i skrupulatnie.Ma serdeczne i cierpliwe podejście do dzieci. zaniepokojonych rodziców.Wyczerpująco udziela odpowiedzi na nurtujące pytania. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.Nadal leczymy się u Pani doktor. Osoba godna polecenia.

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Ligia Matysiak

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Akademicka"
ul. Bielska 66
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz.Ma dobry kontakt z pacjentem.Zaleci dobre leki do stosowania.Doradzi co można jeszcze zrobić odnośnie astmy,alergii.

Niepubliczny Zakład Opieki Specjalistycznej "Zdrowie"
Bielska 31
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry specjalista pomógł mi bardzo dużo polecam 2 takiego dobrego specjalisty nie ma na śląsku !!

Strzelców Podhalańskich 6