Alergolog W Okolicach Cybinka

Morelowa 33
Sulęcin

Polecam dr.Szczepańska...Bardzo dobre podejście do dzieci,jako jedyna pomogła mojemu synowi i są efekty...Jeżdżę regularnie i każda wizyta jest fachową i z konkretnymi badaniami

Torzym

Polecam panią doktor wszystkim, którzy borykają się z ciężką alergią. Ja od kilku tak nie mogłam znaleźć kompetentnego alergologa. Kiedy trafiłam do pani doktor wysłuchała mnie bardzo dokładnie i poświęciła tyle czasu ile trzeba na wytłumaczenie mojego przypadku. Przecież PO TO WŁAŚNIE chodzi się do doktora, prawda? Nie na pogaduszki i prywatne rozmowy, a wyjaśnienie problemu i PLAN leczenia! To wszystko otrzymałam od pani doktor i zaczynam leczenie właśnie u niej. Bardzo kompleksowo podchodeszła do mojej choroby i od razu w kilku zdaniach bardzo rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Czego chcieć więcej??? Zdecydowanie polecam.

Ewa Szczepańska
ul. Morelowa 33