Alergolog Częstochowa

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Al.NMP 67a/4
Częstochowa

Polecam, jedyna wada to częste czekanie na szczepienie spowodowane dużą ilością pacjentów. Przeszedłem pierwszy rok odczulania, zmiana ogromna, dodatkowo doskonale dobrane leczenie farmakologiczne.

lekarz Bogumiła Ujma

Alergolog, Pediatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
42-200 Częstochowa

dobry lekarz, kompetentny, ogromny minus za bardzo długie czekanie w kolejce niekiedy bywa nawet 4 godziny.

Opinia dodana przez: MAGDA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz leczę już u niego swoje wnuki, naprawdę w perspektywie tylu lat szczerze go polecam. W tym czasie przez jakiś czas korzystałam z wizyt u dr. Śmicha na parkitce , niestety to był błąd.

dr n. med. Elżbieta Janusik

Alergolog, Pediatra

Kiepury 18a
Częstochowa

Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadziła wiele dzieci oraz dorosłych z alergii.

Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadziła wiele dzieci oraz dorosłych z alergii.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "NOVOMED"
Bohaterów Katynia 25a/4
42-200 Częstochowa

Bardzo niesympatyczna , opryskliwa , niezadowolona z życia i ludzi , traktuje pacjenta jak najgorsze zło , dając do zrozumienia że jest on dla niej dosłownie zerem . Szczerze odradzam wszystkim tą doktorzynę .

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a