Alergolog W Okolicach Dąbie

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

pani doktor jest super lekarzem, wspaniałym człowiekiem.Zawsze uśmiechnięta , szczera w rozmowie.Dla dzieci jak matka,żartobliwa.Mój syn leczy się u pani doktor już 2 lata i jeszcze nie był chory.Naprawdę jesteśmy zadowoleni.

Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c
Folwarczna 1
62-700 Turek

Super lekarz, niezwykle kompetentny, wzbudza zaufanie i co najwazniejsze, unika antybiotykoterapii. Prowadzi moje dziecko od urodzenia. Kiedy jest potrzeba mozna z nia skonsultowac problem nawet telefonicznie! Polecam goraco.

Opinia dodana przez: Agata

Kamienna 90
95-100 Zgierz

zadowolony jestem z wizyty. Polecam innym wizytę u Pani laryngolog. Otwartość, życzliwość i fachowa pomoc.

Opinia dodana przez: Piotr

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Do dr Menduś chodzę z dziećmi od kilku lat. Rzeczywiście w 1-szej kolejności lekarka robi testy. Jeśli nic nie wychodzi, to szuka. Nie 3ma się jednego schematu leczenia jak to robi wielu lekarzy. Dzięki niej moje chorusy mają się o wiele lepiej.

Armii Krajowej 3
Turek

lekarze jak ludzie mają różne dni,ale odnośnie Pani doktor przez 15 lat leczenia własnego i mojego dziecka nie spotkałam sie nigdy z nieuprzejmością. zawsze uprzejma i co najważniejsze wybitnie kompetentna- jako nieliczna doskonale orientuje się w najnowszych osiągnięciach i celująco ordynuje leczenie.
serdecznie polecam

Opinia dodana przez: iwona

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDYK"
Armii Krajowej 3
62-700 Turek

Bardzo dobry specjalista. Sumienny i rzetelny. Kompleksowo podchodzi do pacjentów. Cierpliwy i uprzejmy.

Kleczewska 16
Konin

A mnie odpowiada jego konkretne podejscie do sprawy. Nie idę na pogaduszki tylko diagnozę i leczenie. Pani w rejestracji przemila.

lekarz Krystyna Kowalewska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Rolna 1a
Konin

Lekarz wg. mnie słaby i nie polecam go. Choćby za podejście do pacjenta i uprzejmość a raczej jej brak. Pierwszy i ostatni raz u niego byłem.

Opinia dodana przez: Andrzej

B. Prusa 11 m.25
95-100 Zgierz

moja opinia mówi sama za siebie!!!

moja opinia mówi sama za siebie!!!
Poszłam z córka do niego bo od kilku dni miala wysoka gorączke i nic nie chciala jesc. Spojrzał córce w gardło i tylko powiedział ze ma lekko czerwone a jak powiedzialam że córka od kilku dni nic nie chce jest to opowiedział że "nie wygląda na taka". Wizyta trwała z rozebraniem i ubraniem dziecka może z 5 minut i kosztowała oczywiscie 80 zł. We wtorek bylam z córką u niego a w czwartek wylądowałyśmy w szpitalu. Okazało sie ze miała zapalenie gardła i angine ropną, dostała 3 kroplówki. I on tego nie zauważył? to gdzie się patrzył jak córka otwierała gardlo? Oczywiscie dodam że przepisał miksturę za 10 zł co nic nie pomogła.

Opinia dodana przez: lusia

lekarz Łucja Wiciak