Alergolog W Okolicach Daleszyce

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Polecam
dr.Komorowską jest to lekarz z powołania,konkretna,dobre podejście,rozmawia się jak z najlepszym przyjacielem :)

Polecam

Opinia dodana przez: renata

Plac mjr Ponurego 16
27-215 Wąchock

Bardzo dobry przyjemny lekarz naprawdę z powołania. Moje dziecko leczone jest od 7miesięca życia u Pana doktora. Godny polecenia ..naprawdę

Opinia dodana przez: Monika

Sienkiewicza 65
Kielce

Naprawdę świetny i kompetenty lekarz. Leczę się u niego od 2000 roku i nigdy mnie nie zawiódł.

Prywatna Poradnia Kardiologiczna
Zagórska 20
25-350 Kielce

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Uprzejma, pogodna, słuchająca, rzeczowo objaśnia problem. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona (wizyta NFZ) takim podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Aga

Zakład Psychiatryczno-Psychologiczny
HUTNICZA 2A
27-200 Starachowice

Zniesmaczony tatuś szuka urologa, ze względu na swój bardzo wstydliwy problem. Szkoda, że histeria wyparła mu rozum. Ale to już inna dziedzina medycyny. Polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Poszlam do pani doktor z moim dzieckiem bo tak doradzili mi znajomi ze to bardzo dobry specjalista. Potwierdza, te opinie i teraz ja polecam tego lekarza znajomym i tym ktorzy naprawde szukaja specjalisty na wysokim poziomie

Sokola 19a lok. 2
Skarżysko-Kamienna

Lekarka kompetentna , godna polecenia.W czasie wizyty szczegółowo i zrozumial.e wyjaśnia przyczyny choroby i sposoby leczenia

Kaleta 8
Iłża

U tej pani doktor leczę dziecko prawie 5 lat i jak na razie jestem bardzo zadowolona. To taki "swojski" lekarz. Bardzo miła dla dziecka, udzieli odpowiedzi na wszystkie wątpliwości, leki daje w większości refundowane. Ja polecam tę Panią Doktor.

Opinia dodana przez: Agnieszka

NZOZ ARTIMED
Kielce,ul.Paderewskiego 4B
25-536 Kielce

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Sądowa 9
28-100 Busko-Zdrój

Lekarz nadzwyczaj nieuprzejmy,traktujący pacjentów jak śmieci, dodałbym także, że niekompetentny.
Stanowczo odradzam wizytę u niego.

Stanowczo odradzam wizytę u niego.